WKS Róża Różanki - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Tabela ligowa

Zczuba.tv

Kalendarium

27

06-2016

pon.

28

06-2016

wtorek

29

06-2016

środa

30

06-2016

czwartek

01

07-2016

piątek

02

07-2016

sobota

03

07-2016

niedziela

Mini-Chat

Aktualności

Porażka na zakończenie!!!

  • autor: Wojtek10, 2016-06-20 18:26

  W rozegranym meczu XXVI kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża uległa w Jenińcu Zjednoczonym 4:3(2:2)


Zapowiedź meczu!!!

  • autor: Wojtek10, 2016-06-15 19:15

  W niedziele 19 czerwca o godz 15:00 w XXVI (ostatniej) kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża zagra na wyjeździe ze Zjednoczonymi Jeniniec.


Glisno rozbite!!!

  • autor: Wojtek10, 2016-06-13 17:21

   W rozegranym meczu XXV kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża pokonała na własnym boisku KS Glisno 8:1(5:1)


Zapowiedź meczu!!!

  • autor: Wojtek10, 2016-06-08 19:31

   W niedziele 12 czerwca o godz 14:00 w XXV kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża zagra na własnym boisku z KS Glisnem.


Zwycięstwo w dziesiątkę!!!

  • autor: Wojtek10, 2016-06-05 12:46

  W rozegranym meczu XXIV kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża pokonała w Sarbinowie Zew Dąbroszyn 1:4(0:0)


Zapowiedź meczu!!!

  • autor: Wojtek10, 2016-06-01 17:11

   W sobotę 4 czerwca o godz 16:00 w XXIV kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża zagra w Sarbinowie z Zewem Dąbroszyn.


Archiwum aktualności


Mecz 2016-06-12, 14:00


herb Róża Różanki 8:1 herb KS Glisno
Róża Różanki   KS Glisno

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Zegar

                

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Treningi

         

              Wtorek 19:00

              Czwartek 19:00                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

Losowa galeria

Mecz w Lipkach
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Ostatnie spotkanie

Zjednoczeni JeniniecRóża Różanki
Zjednoczeni Jeniniec 4:3 Róża Różanki
2016-06-19, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Błękitni Lubno 0:3 Spartan Sosny
Tor - Bud Baczyna 4:4 Orzeł Trzcinna
Warta Jeżyki 4:3 KS Nowiny Wielkie
Zjednoczeni Jeniniec 4:3 Róża Różanki
KS Glisno 1:2 Lubniewiczanka Lubniewice
Zew Dąbroszyn 3:11 Kosmos 78 Rudnica
Warta Kołczyn 6:2 Kłos Małyszyn

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. wierny1992 46
2. LAPA85 36
3. Balotelli 9

Pogoda

  

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 154, wczoraj: 281
ogółem: 1 253 800

statystyki szczegółowe

Buttony

                90minut.pl             

              fcbarca.com         

              pilka.pl           

              goool.pl

           LiveSports.pl             

      MKS Orzeł Międzyrzecz  

            

                     NASZ BUTTON

            Róża