WKS Róża Różanki - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zczuba.tv

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Ranking klubów lubuskich

1. GKP/Stilon Gorzów Wielkopolski – 797,5
2. Lechia Zielona Góra – 619,5
3. Polonia Słubice - 590
4. Promień Żary – 521,5 + 1
5. Ilanka Rzepin – 515,5 + 7
6. Pogoń Świebodzin - 513 + 2
7. Arka Nowa Sól – 501,5 - 3
8. Czarni Żagań – 474,5 - 1
9. Unia Kunice – 427,5 - 4
10. Spójnia Ośno Lubuskie – 396,5
11. Czarni Witnica – 373,5 - 2
12. Tęcza Krosno Odrzańskie - 364,5 + 2
13. Lechia II Zielona Góra – 342,5 +2
14. Lubuszanin Drezdenko - 323,0 - 1
15. Orzeł Międzyrzecz – 317,5 + 2
16. Błękitni Nowogród Bobrzański - 314,0 - 5
17. Celuloza Kostrzyn nad Odrą - 303 + 1
18. Łucznik Strzelce Krajeńskie - 293 - 2
19. Błękitni Toporów - 261
20. Błękitni Dobiegniew – 247,1 + 1
21. Sprotavia Szprotawa – 217,5 + 2
22. Odra Górzyca - 215 + 2
23. MKS Nowe Miasteczko – 213,5 - 3
24. Odra Bytom Odrzański – 200,0 - 2
25. Piast/Vitrosilicon Iłowa – 179,2 + 9
26. Pogoń Skwierzyna – 162,5
27. Polmo Kożuchów - 160 + 3
28. Toroma Torzym - 154,0 - 3
29. Piast Czerwieńsk – 152,1 + 2
30. LZS Bobrówko – 150,5 - 3
31. Stal Sulęcin - 132 - 2
32. Carina Gubin – 131,0 - 5
33. Błękitni Lubno – 128,5
34. Warta Słońsk - 120,0 + 1
35. Pogoń Wschowa – 115,0 - 3
36. Budowlani Lubsko – 110,0
37. Leśnik Rąpin - 105 - 1
38. Błękitni Świdnica – 102,0 + 2
39. Lubniewiczanka Lubniewice – 97,5 + 2
40. Zjednoczeni Lubrza – 96,0 - 2
41. Syrena Cybinka – 89,6 - 2
42. Sokół Gościm - 86,0
42. Piast Parkovia Trzebiechów – 86,0 + 2
44. Uran Trzebicz - 85,7 - 1
45. Iskra Janczewo - 78,7
46. Ilanka II Rzepin – 78,1 + 5
47. SHR Wojcieszyce – 76,5 - 1
48. Meprozet Stare Kurowo – 75,7 + 4
49. Kłos Małyszyn – 74,9 + 1
50. Syrena Zbąszynek – 74,2 - 2
51. Zjednoczeni Przytoczna – 73,6 - 2
52. Tramp Osiecznica – 69,6 + 1
53. Piast Karnin – 69,1 + 1
54. Błękitni Olbrachtów – 66,9 - 7
55. Medyk Cibórz - 57,7 + 1
56. Tor-Bud Baczyna - 57,5 + 1
57. Stal Jasień – 52,3 + 3
58. Garbarnia Leszno Górne – 50,2 - 3
59. Lech Sulechów - 44,7 - 1
60. Pogoń II Świebodzin - 44,6 - 1
61. Zenit Ługów – 40,6 + 1
62. Czarni Rudno – 40,1 + 5
63. Błękitni Lubięcin – 37,9 - 2
64. Sparta Grabik – 35,0 + 10
65. Łużyczanka Lipinki Łużyckie – 34,3 
66. KS Nowiny Wielkie – 32,5 + 4
67. Avia Siedlnica – 32,4 - 3
68. Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - 31,4 - 5
69. Błyskawica Lubinicko - 30,8 + 3
70. Galaktica Dzierżów - 30,0 + 3
71. Pogoń Przyborów - 27,8 
72. Iskra Małomice – 26,8 - 3
73. Sparta Nietkowice – 25,9 - 2
74. MOSiR Kostrzyn nad Odrą - 25,0 - 6
75. Dąb Przybyszów – 23,7 + 2
76. Orzeł Szlichtyngowa – 23,6 + 4
77. Pogoń Krzeszyce – 23,4 + 4
78. Bizon Bieganów – 22,9 - 3
78. Zorza Grzmiąca - 22,9
80. Zorza Mostki – 22,2 - 4
81. Alfa Jaromirowice – 22.1 + 5
81. Polonia II Słubice – 22,1 + 1
83. TS Przylep – 21,9 - 4
84. ŁKS Łęknica – 21,2 + 5
85. Budowlani Murzynowo – 21,1 + 2
86. Zorza Kowalów - 20,7 - 3
87. Pionier Zwierzyn – 20.2 - 4
88. Kosmos 78 Rudnica – 20,1 - 3
89. Drzonkowianka Racula - 19,3 + 1
90. Sokół Kalsk – 19.0 + 2
90. Warta Jeżyki – 19,0 + 11
92. KP Tomaszowo - 18,7 - 4
93. Modrzew Modrzyca – 18,5 + 1
94. Delta Stare Polichno – 18,4 + 1
95. Warta Wawrów – 18,1 - 4
95. Kora Niedoradz – 18,1 + 1
97. Muszelka Ogardy – 17,9
98. Amator Bobrowniki – 17,8
99. Róża Różanki – 17,4 + 1
100. Polonia Lipki Wielkie – 17,3 + 2
101. Victoria Szczaniec – 17,0 - 3
102. Zryw Głęboczek – 16,8 + 3
103. Relaks Grabice - 16,7 - 11
104. Zryw Rzeczyca – 16,6 + 1
105. Znicz Trzemeszno Lubuskie – 16,5 - 5
106. Delta Sieniawa Żarska – 16,4 - 1
107. As Pieski – 16,2 - 5
108. Orzeł Konin Żagański – 16,1
109. FC Kłodawa 13 – 14,4
110. GKS Bledzew - 13,8 - 1
110. Start Płoty - 13,8 + 4
112. Błyskawica Gościmiec - 13,5 + 1
113. Juwenia Boczów – 13,3 + 6
114. Fax Bieniów - 13,2 + 5
115. Leśnik Lemierzyce – 13,0 + 1
115. Helios Brzoza – 13,0 - 3
117. Kasztelania Santok – 12,7
117. Pogoń Wężyska - 12,7 - 6
119. Zieloni Łagów - 12,4 - 1
120. Orzeł Otyń – 12,0 + 2
121. Hamar Górzyn - 11,9 - 6
122. Ikar Zawada – 11,0 - 1
123. Bizon Wilkowo - 10,4 + 2
124. Promień II Żary - 9,7 - 1
124. Kruszywo Raduszec Stary - 9,7 + 3
126. Radowiak Drezdenko – 9,3 - 2
126. Rywal Stargard Gubiński – 9,3
128. Sparta Miodnica – 9,0
129. Stal II Sulęcin - 7,7 - 3
130. Tupliczanka Tuplice - 6,8 - 2
131. Spartak Budachów - 6,6 - 1
132. Gwiazda Lubczyno – 6,2
132. Zenit Myszęcin – 6,2 + 5
132. Favor Bobowicko – 6,2 + 1
134. Arka Mierzęcin - 6,1 - 2
136. Czarni Jelenin – 5,8 + 8
137. Błękitni II Lubno – 5,7 + 11
138. Piast Parkovia II Trzebiechów – 5,4 + 3
139. Iskra Głuchowo - 5,3 - 5
140. Sparta Mierków – 5,0 - 5
140. Orzeł II Międzyrzecz – 5,0 + 20
142. Nietoperz Gardzko – 4,6 + 8
143. Odra Nietków – 4,4
144. WKS Wędrzyn – 4,3 + 3
145. Obra Trzciel – 4,2 + 5
146. WKS Łaz – 4,1 + 4
147. Lubusze Rusinów - 3,4 - 10
147. Cargovia Kargowa - 3,4 - 10
147. Mewa Cigacice - 3,4 - 10
147. Livno Zabór – 3,4 + 10
151. Czarni Czarnowo – 3,3 + 12
152. WTS Witnica - 3,0 - 10
152. Klon Babimost - 3,0 - 10
154. Błękitni Kotowice - 2,8 - 9
154. Motor Koło - 2,8 - 9
156. Bóbr Bobrowice – 2,6 + 11
157. Sparta II Grabik – 2,5 + 4
158. Błękitni II Nowogród Bobrzański - 2,4 - 10
159. Łucznik II Strzelce Krajeńskie – 2,1 + 4
160. GKS Dąbie - 2,0 - 6
161. Płomień Chlebowo - 1,9 - 5
162. Korona Borek - 1,7 - 5
162. Sokół Dąbrówka Wielkopolska - 1,7 - 5
164. Beskid Bożnów – 1,6 + 4
164. Czarni Chotków – 1,6 + 9
166. Pogrom Pożarów - 1,4 - 5
167. Topola Łupice - 1,3 - 2
168. Błękitni Ołobok - 1,2 - 3
169. KS Glisno - 0,9 - 1
169. Nafta Rybaki - 0,9 - 1
171. Huragan Osiek - 0,7 
171. Irma Studzieniec - 0,7
171. Sparta Sława - 0,7
  

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Zegar

                

Najbliższe spotkanie

Iskra JanczewoRóża Różanki
Iskra Janczewo   Róża Różanki
2018-11-18, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Treningi

         

              Wtorek 19:00

              Czwartek 19:00                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

Losowa galeria

Derby 2009
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Ostatnie spotkanie

Róża RóżankiKosmos 78 Rudnica
Róża Różanki 2:1 Kosmos 78 Rudnica
2018-11-11, 13:30:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Zjednoczeni Jeniniec 6:2 Feniks Sciechów
Wicher Staw 2:7 GKP Kłodawa
GKP Bogdaniec 2:2 Iskra Janczewo
Róża Różanki 2:1 Kosmos 78 Rudnica
Warta II Gorzów 2:2 KS Nowiny Wielkie
Spartan Sosny SHR Wojcieszyce
Orzeł Trzcinna 2:7 Złote Piaski Dzierżów

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. wierny1992 14
2. LAPA85 10

Pogoda

  

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 267, wczoraj: 315
ogółem: 1 597 637

statystyki szczegółowe

Buttony

                90minut.pl             

              fcbarca.com         

              pilka.pl           

              goool.pl

           LiveSports.pl             

      MKS Orzeł Międzyrzecz  

            

                     NASZ BUTTON

            Róża