czwartek

Aktualności

Orzeł pokonany!!!

• autor: Wojtek10, 2011-09-04 19:46

W V kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża pokonała w Międzyrzeczu rezerwy Orła 0:1(0:0)

Mecz w Międzyrzeczu odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Początek spotkania to wyrównana gra w środku pola z lekką przewagą gospodarzy ,którzy starali się  zagrozić naszej bramce strzałami z dystansu. Pierwszą groźną okazje Róża stworzyła sobie w około 15 min. z ok 25 metrów uderza Jacek Wieczorek jednak bramkarz świetnie broni. 18 min. z 19 metrów uderza Łukasz Kowalczyk jednak piłka przelatuje obok słupka. 23 min. w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem wychodzi napastnik miejscowych jednak świetnie broni Damian Pacholak. 26 min. Rzut rożny dla Rózy dośrodkowanie Wojtka Motyka uderza Krzysiek Toporowski piłka po nodze trafia przeciwnika trafia w poprzeczke. Kolejny rzut rożny tym razem piłke z drugiego słupka uderza Łukasz Kowalczyk jednak obok słupka. Kolejne minuty to ostra gra z obu stron. 33 min. Kolejna dobra sytuacje dla Orła i ponownie górą jest Damian Pacholak. 37 min. Łukasz Zięba zagrywa prostopadle do Maćka Matusiaka ten uderza jednak zbyt lekko i bramkarz pewnie łapie piłke. 39 min. z ostrego kąta uderza Jacek Wieczorek ale broni bramkarz. 42 min. rzut wolny dla Międzyrzecza dośrodkowanie w pole karne z 14 metrów uderza głową zawodnik Orła piłka trafia w poprzeczke. Do przerwy wynik nie uległ zmianie 0:0! Druga połowa to nadal wyrównana gra. 52 min. Dobra okazja dla naszego zespołu uderza Jacek Wieczorek ale broni golkiper miejscowych. 57 min. Akcja prawą stroną boiska Maciek Matusiak zagrywa w pole karne do Wojtka Motyka ten jednak uderza zbyt lekko i broni bramkarz Orła.60 min. rzut rożny dla gości piłke uderza z bliższego słupka Maciek Matusiak jednak obok lewego słupka gospodarzy. 62 min. Akcja gospodarzy dośrodkowanie na drugi słupek zawodnik uderza jednak obok słupka. 67 min. z 20 metrów uderza Łukasz Zięba bramkarz piąstkuje piłke przed siebie. 73 min. Uderza ponownie Jacek Wieczorek tym razem przy bliższym słupku ale ponownie górą jest golkiper miejscowych. 78 min. Kolejną groźną sytuacje Orła zarzegnują nasi obrońcy. 85 min. Kontra Róży Bartek Masłowski do Jacka Wieczorka ten ściąga na siebie dwóch obrońców i świetnie zagrywa do niepilnowanego Wojtka Motyka ten w sytuacji sam na sam uderza po długim rogu i strzela bramke na 0:1! Po tej bramce gospodarze się odkryli i nadziewali na kolejne groźne kontry Różanek. 88 min. Jacek Wieczorek wpada w pole karne silnie uderza jednak bramkarz świetnie broni. Do końca rezultat już nie uległ zmianie i Róza może się cieszyć z kolejnych 3 punktów. Cieszy napewno kolejny mecz na zero z tyłu. Brawa za walke i cenne punkty dla naszych zawodników;)