Szczęśliwy remis!!!

• autor: Wojtek10, 2011-09-10 19:45

W VI kolece rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża zremisowała w Górzycy z miejscową Odrą 1:1(0:1)

Mecz lepiej rozpoczeli gospodarze którzy od począdku spotkania rozgrywali piłke i starali stworzyć sobie dogodne okazje bramkowe. Pierwszą dobrą okaze mieli w ok 7 min. Jednka napastnik Odry nieczysto trafia w piłke. Róża gra nerwowo i łatwo pozbywa się piłke. Odra stwarza sobie kolejne sytuacje jednak strzały przelatują obok bramki. 23 min. Uderzenie napastnika miejscowych świetnie broni Damian Pacholak. 27 min. Tym razem zawodnik Górzycy udarza piłka po nodze naszego stopera trafia w porzeczke. 31 min. Gorźna kontra Róży jednak intence Maćka Matusiaka odczytuje stoper gospodarzy. 37 min. Kolejne groźne uderzenie zawodnika Odry ląduje ponownie na porzeczce. 43 min. W pole karne wpada Łukasz Zięba i jest faulowany przez obrońce miejscowych sędzia nie ma wątpliwości "rzut karny" do piłki podchodzi nasz kapitan Krzysiek Toporowski i pewnym strzałem z jedenastu metrow wyprowadza Róże na prowadzenie 0:1! Odra rzuciła się do odrabiania strat jeszcze przed przerwą 45 min . kolejna dobra interwencja naszego golkipera. Do przerwy 0:1! Początek drugiej części to wyrównana gra z lekką przewagą Róży. Kilka ładnych akcji w których brakowało ostatniego zagrania. Odra stara się stworzyć jakąś dogodną sytuacje ale nasi zawodnicy dzielnie się bronią. 57 min. Groźne uderzenie zawodnika miejscowych ląduje obok bramki. 61 min. Maciek Matusiak dośrodkowuje piłke w pole karne jednak tym razem za głęboko i bramkarz łapie piłke. 67 min. Kolejna akcja gospodarzy z 12 metrów uderza naspastnik broni znakomicie Damian Pacholak odbija piłke lecz przy dobitce jest już bez szans 1:1! Po tym gole Górzyca wyraźnie ruszyła do przodu ale brakowało opoanowania pod bramką. 79 min. Mateusz Rosiak uderza z ostrego kąta jednak broni bramkarz miejscowych. 83 min. Kolejna groźna sytuacja Górzycy i kolejny niecelny strzał. Końcówka spotkania to ataki gosodarzy którzy jednak nie chcieli się nadziać na kontre Róży atakowała miniejszą ilością zawodników. Do końca wynik nie uległ zmianie. Podsumowując to spotkanie mieliśmy sporo szczęścia cieszyć może napewno rezultat remis z silnym rywalem na wyjeździe. Gra naszego zespołu niestety pozostawiała wiele do życzenia. Dobrze że Róza nawet kiedy gra słabo potrafi punktować :)

autor: arshavin11 2011-09-10 20:31:20

Profil arshavin11 w Futbolowo Jak dalej bedziemy tak słabo grać jak dziś to nas w końcu jakaś drużyna wypunktuje.Pozdro

Mecz w Wawrowie