Kolejna porażka w Rózankach!!!

• autor: Wojtek10, 2011-10-02 17:45

W IX kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża uległa na własnym boisku Pogoni Krzeszyce 2:3(1:1)

Mecz w Różankach lepiej rozpoczeli gospodarze dynamiczne ataki oboma skrzydałami siały spory popłoch w szeregach defensywy Pogoni. 7 min. Mateusz Rosiak znajduje się w dogodnej sytuacji strzela jednak obok bramki. 13 min. Maciek Matusiak wpada z prawej strony w pole karne płaskie dośrodkowanie na 6 metr do wbiegającego Wojtka Motyka ten uderza  po długim rogu i mamy bramke 1:0! Pogoń po tej bramkce zaatakowała jednak z ich wrzutkami dobrze radzą sobie nasi defensorzy 19 min. W niegroźnej sytuacji faul na 19 metrze popełnił nasz zawodnik pomocnik Krzeszyc uderza precyzyjnie piłka odbija się od słupka i wpada do siatki. 24 min. z ok 25 metrów na strzał decyduje się Łukasz Wawrzyniak jednak piłka przelatuje obok bramki. 31 min. Róza Jacek Wieczorek dosaje piłke wpada z nią w pole karne strzela silnie piłka odbija się od poprzeczki i wpada do siatki jednak sędzia dopatruje się spalonego i nie uznaje gola! 37 min. rzut rożny dla Pogoni jednak na posterunku jest Damian Pacholak. 41 min. Maciek Matusiak uderza z ok 16 metrów jednak nad bramką. 43 min. rzut rożny dla gospodarzy po zamieszaniu piłke uderza Jarek Kowalcze jednak obok słupka. Do przerwy wynik nie uległ zmianie 1:1! Drugą połowe dość ospale rozpoczeli nasi zawodnicy ,co wykorzystali goście 53 min. Dawid Karczmarz mija dwóch naszych obrońców wpada w pole karne i strzela gola na 1:2! 59 min. kolejny fatalny błąd naszych doefensorów zawodnik gości wpada z lewej strony w pole karne dogrywa do kolegi ten uderza broni świetnie Damian Pacholak jednak przy dobitce Dawida Karczmarza jest bezradny 1:3! Róża stara się zmienić rezultat kilka stałych fragmenów z którymi radzą sobie goście. 71 min. Marek Michałuszko otrzymuje drugą żółtą kartke i osłabia nasz zespół. 73 min. Zamieszanie pod naszą bramką z 6 metrów napastnik Pogoni trafia w poprzeczke. 74 min. Akcja Róży Maciek Matusiak do wbiegającego Jacka Wieczorka ten uprzedza bramkarza i strzela bramke na 2:3! Róża mimo gry w '10" nadal atakuje 79 min. zamieszanie w polu karnym gości bramkarz wybija piłke na 15 metr głową uderza Wojtek Motyk jednak w ostatniej chwiuli piłke z lini bramkowej wybija obońca. Róża nadal atakuje 83 min. z 35 metrów uderza Jarek Kowalcze jednak broni golkiper przyjezdnych. 87 min. kolejne zamieszanie pod bramką Pogoni w ostatniej chwili wyjaśnia jeden z obrońców. 92 min. Rzut wolny dla Róży z boku boiska dośrodkowanie Wojtka Motyka głową uderza z 13 metrów Jarek Kowalcze jednak piłka przechodzi tuż obok słupka. Po tej sytuacji sędzia kończy mecz. Niestety po raz kolejny tracimy punkty na swoim boisku. Znowu nie wyciągamy odpowiednich wniosków i tracimy bramki których można uniknąć. Miejmy nadzieje że Róza wreszci się obudzi i zacznie zdobywać punkty:)

autor: hihihihihi 2011-10-04 15:30:48