piątek

Aktualności

Róża znowu bez punktów!!!

• autor: Wojtek10, 2011-10-08 18:05

W X kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża uległa w Lubczynie miejscowej Gwieździe 2:0(0:0)

Mecz rozpoczął się od ostrej gry z obu stron. Początek w wykonaniu gospodarzy był dość niemrawy. To Róża starała się zaatakować a Lubczyno wyprowadzało groźne kontry. 15 min. W dogodnej sytuacji znajduje się Maciek Matusiak jednak jego strzał dobrze broni Maciek Michalski. 22 min. Dośrodkowanie Jacka Wieczorka na 4 metr jednak Maćka Matusiaka ubiegł bramkarz. 27 min. Kontra Gwiazdy napastnik wychodzi sam na sam uderza po długim rogu jednak trafia w słupek. 32 min. Mateusz Rosiak z rzutu rożnego zamieszanie na piątym metrze jednak Jarek Kowalcze uderza zbyt lekko by zaskoczyć golkipera miejscowych. 34 min. rzut wolny dla Lubczyna na 26 metrze uderza Tomek Borończyk jednak nad poprzeczką. 38 min. rzut rożny dla Rózy Wojtek Motyk dośrodkowuje na 18 metr z powietrza uderza Mateusz Rosiak jednak nad poprzeczką. 40 min groźnie uderza z dystansu zawodnik gospodarzy jednak obok słupka. Do przerwy bez zmian 0:0! Druga połowa dobrze rozpoczęła się dla gości groźne ataki z którymi obrońcy Gwiazdy mieli sporo kłopotów.53 min. zagranie do wbiegającego w pole karne Wojtka Motyka ten jest nieprzepisowo blokowany jednak sędzia nie dyktuje jedenastki! 57 min. Zawodnik miejscowych rozpędza się i wpada w pole karne uderza po ziemi w lwey róg bramki i zobywa bramke na 1:0! Po tej bramce Lubczyno wyraźnie nastawiło się na kontry. Róża starała się atakować jednak brakowało pomysłu na sforsowanie defensywy gospodarzy. Groźne dośrodkowania po których obońcy mieli sporo pracy. 68 min. rzut wolny dla Gwiazdy dośrodkowanie na 6 metr zaowdnik miescowych dokłada noge i zdobywa gola na 2:0! Gwiazda po drugim golu grała już dość spokojnie i wyprowadzała kolejne groźne kontry. 74 min. Jacek Wieczorek uderza z ok 16 metrów jednak zbyt lekko. 79 min. Kontra Lubczyna do zawodnika na z boku boiska wychodzi Damian Pacholak ten go mija jednak ma zbyt ostry kąt by zdobyć bramke. 85 min. Krzysiek Toporowski stara się dojść do piłki w polu karnym jednak ponownie górą jest Maciek Michalski. Do końca wynik już nie ulega zmianie i znowu z boiska schodzimy pokonani. Po raz kolejny po dobrej pierwszej połowie w drugiej tracimy bramki i punkty. Żeby wygrać mecz trzeba walczyć a tej walki dziś niestety u nas zabrakło. Miejmy nadzieje że Róża otrząśnie się po tej złej serii i wreszcie zacznie zodbywać punkty :)