czwartek

Aktualności

0:3...

• autor: Wojtek10, 2012-03-18 17:40

W XVII kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża uległa na włsnym boisku Warcie Słońsk 0:3(0:1)

Mecz bardzo dobrze rozpoczęli goście już w 6 min. rzut wolny dla Warty wydawało się niegroźne dośrodkowanie na drugi słupek nasz obrońca fatalnie się mija z nią napastnik uderza głową piłka przechodzi nad nienajlepiej ustawionym bramkarzem Róży i wpada do siatki 0:1! Od tego momentu Słońsk cofnął się do defensywy i wyprowadzał kontry. Róża starała się zaatakować jednak ataki najczęściej się kończyły faulami w środku pola. 26 min. z dystansu uderza Krzysiek Grabowski jednak nad bramką. Kolejne minuty to raczej walka w środku pola z obu stron. 38 min. Akcja naszej drużyny jednak nasz zawodnik zbyt długo czeka i obrońcy Warty blokują groźne uderzenie. 41 min. groźne uderzenie zawodnika ze słońska przechodzi nad poprzeczką. Do przerwy wynik się nie zmienia 0:1! Druga część spotkania rozpoczęli lepiej ponownie goście 53 min. Napastnik przyjezdnych jednak z 9 metrów fatalnie pudłuje. Kolejne minuty to przewaga Róży. 67 min. dośrodkowanie z prawej strony Jarka Kowalcze piłkę przewrotką stara się uderzyć Maciek Matusiak jednak nie trafia w piłkę ta trafia do Wojtka Motyka ten jednak uderza nieczysto i brakarz łapie piłkę. 75 min. z 30 metrów na uderzenie decyduje się Krzysiek Grabowski jednak piłka przechodzi tuż nad poprzeczką. 79 min. Błąd naszego zawodnika w drugiej linii ,zawodnik Warty szybko zagrywa prostopadle do kolegi a ten w sytuacji sam na sam z Tomkiem Błażukiem strzela gola na 0:2! Róża stara się coś zmienić jednak w 90 min. nadziewa się na kolejną kontrę zawodnik Słońska uderza dość lekko z 13 metrów piłka jednak wpada po rękach golkipera do siatki 0:3! Chwile po tej bramce sędzia kończy zawody. Niestety Róża po raz kolejny przegrywa na swoim boisku. Miejmy nadzieje że Róża szybko się pozbiera i wreszcie zacznie grać na miarę swoich możliwości!