piątek

Aktualności

Tylko remis!!!

• autor: Wojtek10, 2012-04-01 18:52

W XIX kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy 'O" Róża zremisowała na własnym boisku z Toromą Torzym 1:1(0:0)

Mecz rozpoczęli lepiej goście już w 5 min. rzut wolny z 24 metrów dobre uderzenie nad murem i świetna interwencja Mateusza Ćwienka. 10 min. Rzut wolny na 23 metrze dla Róży uderza Mateusz Rosiak bramkarz Toromy broni ,dobitka z ostrego kąta Marcina Awiżenia przelatuje nad poprzeczką. 13 min. Groźne uderzenie Wojtka Motyka broni golkiper przyjezdnych. Kolejne minuty to walka głównie w środku pola. 27 min. Uderzenie z ok 17 metrów Pawła Dawidiuka przechodzi nad poprzeczką. 32 min. Wojtek Motyk schodzi na prawą nogę i uderza z 15 metrów piłka przechodzi tuż obok słupka. Kolejne minuty to nadal przewaga Róży jednak brakuje klarownych sytuacji. 41 min. Wojtek Motyk uderza nad brakarzem jednak z bramki piłkę wybija obrońca. Do przerwy wynik nie ulega zmianie 0:0! Druga połowa mogła się świetnie rozpocząć dla gospodarzy 49 min. Wojtek Motyk przedziera się lewą stroną dośrodkowanie na 8 metr do Pawła Dawidiuka ten jednak uderza wysoko nad poprzeczką. Kolejne minuty to nadal przewaga Róży. 56 min. Rzut wolny z boku boiska dośrodkowanie Wojtka Motyka na drugi słupek obrońca Toromy stara się wybić piłkę i trafia w poprzeczkę. 61 min. Rzut wolny dla Róży z ok 30 metrów do piłki podchodzi Wojtek Motyk silne uderzenie ląduje na poprzeczce odbija się od ziemi do niej dopada Maciek Matusiak i głową pakuje ją do bramki 1:0! Róża nadal stwarza sobie okazje bramkowe. 65 min. Łukasz Kowalczyk do Wojtka Motyka ten stara się przelobować bramkarza gości jednak piłka przechodzi nad poprzeczką. 68 min. W świetnej sytuacji znajduje się Maciek Matusiak Jednak zbyt długo czeka z oddaniem strzału i blokuje go obrońca. 74 min. Jedna z nielicznych sytuacji dla Toromy zagranie w pole karne napastnik rusza do piłki wychodzi do niej również nasz golkiper wykorzystuje jego ruch do piłki zawodnik i pada w polu karnym sędzia nie ma wątpliwości rzut karny! Zawodnik Toromy strzela w lewy róg bramkarza ten go wyczuwa jednak minimalnie brakuje do tego by obronił strzał 1:1! Róża jeszcze stara się zaatakować 78 min. z 25 metrów z dystansu uderza Wojtek Motyk jednak nad poprzeczką. 82 min. Mateusz Janiszewski wpada w pole karne mija obrońcę i uderza z 12 metrów jednak minimalnie obok słupka. 87 min. Wojtek Motyk zagrywa do Marcina Awiżenia ten wpada w pole karne mija bramkarza jednak uderza zbyt lekko i obrońca wybija piłkę z bramki. Do końca mimo starań wynik nie ulega zmianie i zespoły podzieliły się punktami. Szkoda straconych dwóch punktów ,mieliśmy kilka świetnych okazji jednak zabrakło skuteczności! Brawa za walkę dla naszych zawodników. Miejmy nadzieje że poprawimy skuteczność i po kolejnym spotkaniu będziemy cieszyć się z kompletu punktów ;)