czwartek

Aktualności

Porażka!!!

• autor: Wojtek10, 2012-09-16 09:26

W VII kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża uległa w Przytocznej Zjednoczonym 2:0(2:0)

Mecz słabo rozpoczyna nasz zespół łatwe staty piłki. Gospodarze od począdku starają się atakować. 2 min. Groźne uderzenie napastnika Przytocznej broni Paweł Moczulski. Kolejne minuty to nadal lekka przewaga miejscowych.15min. I sędzia dopatruje się zagrania ręką w naszym polu karnym i dyktuje rzut karny! Nasz bramkarz Paweł Moczulski odczytuje intencje strzelca i swietnie broni jedenastkę.  17 min. Z autu Marcin Awiżeń wrzuca w pole karne z ostrego kąta uderza Wojtek Motyk jednak zbyt lekko i bramkarze łapie piłkę. 26 min. Krzysiek Toporowski uderza z dystansu piłka po koźle stwarza spore problemy bramkarzowi Zjednoczonych ktory wybija piłkę na rzut rożny. 29 min. Stały fragment gry dla miescowych dośrodkowanie po przebiciu piłki głową na 5 metrze w doskonałej sytuacji znajduje się zawodnik gospodarzy i pakuje futbolówkę w siatce 1:0! Róża nadal nie wygląda najlepiej gramy zbyt nerwowo i zbyt szybko pozbywamy się piłki. Gosodarze są groźni przy stałych fragmentach gry. 45 min. Ostre dośrodkowanie z rzutu rożnego i nasz obrońca głową pakuje piłkę do własnej bramki 2:0 bramka do szatni! Po przerwie Róża zaczyna grać z mninuty na minute lepiej zaczyna co najważniejsze stwarzać sobie sytuacje strzeleckie.Przytoczna natomiast cofnięta stara się wyprowadzać groźne kontry. 56 min. Uderza Jarek Kowalcze jednak obok bramki. 59 min. I groźne uderzenie zawodnika miejscowych nad poprzeczką przenosi nasz golkiper. 64 min. Z dystansu uderza Jarek Kowalcze piłka trafia w poprzeczkę. 71 min. Wojtek Motyk uderza z 17 metrów jednak bramkarz dobrze interweniuje. 73 min. Strzał Marcina Awiżenia blokuje obronca. 76 min. Z rzutu wolnego z ok 30 metrów próbuje Wojtek Motyk piłka przechodzi jednak tuż nad poprzeczką. 82 min. Konrad Niemczyn znajduje się w dogodnej sytuacji uderza z 14 metrow jednak obok słupka. Zjednoczeni wprowadzają nadal groźne kontry. Do końca spotkania mimo starań nie udaje się strzelić choćby bramki kontaktowej i mecz kończy się wynikiem 2:0! Szkoda straconych kolejnych punktów zwłaszcza w pierwszej połowie zagraliśmy bardzo słabo. Miejmy nadzieje że szybko wyciągniemy odpowiednie wnioski i już w kolejnym spotkaniu skutecznie powalczymy o punkty ;)