Z Torzymia bez punktów!!!

• autor: Wojtek10, 2012-09-30 10:14

W IX kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża uległa w Torzymiu miejscowej Toromie 3:1(2:0)

Mecz dobrze rozpoczynają gospodarze już w 1 min. Rzut rożny i zawodnik Toromy strzela głwoą jednak piłka trafia w poprzeczkę. Chwilę poźnie groźną sytuacje broni Paweł Moczulski. Kolejne minuty to już lepsza gra naszego zespołu groźnie zaczyna się robić pod bramką miejscowych. 7 min. Kontra Toromy napastnik jest faulowany na 30 metrze jednak utrzymuje się przy piłce i dopiero gdy wpada w pole karne teatralnie się przewraca sędzia ku ogromnemu ździwieniu dyktuje rzut karny! Jedenastkę wykorzystuje zawodnik miejscowych i mamy 1:0! Po tym golu to Róża zdecydowanie ruszyła do ataków. 16 min. Mariusz Łabiak zagrywa długą piłkę do Wojtka Motyka na 14 metr ten uderza z pierwszej piłki jednak nie czysto i obronca wybija na rzut rożny. 22 min. Rzut rożny dośrodkowanie Marisza Łabiaka z piłką mija się bramkarz Toromy jednak naszych dwóch zawodników sobie przeszkodziło i Strzał Krzyśka Toporowskiego nie trafia do bramki. 26 min. Rzut  wolny dla gości  dośrodkowanie na drugi słupek Jarek Kowalcze zamyka akcje i strzela bramkę jednak ku ździwieniu sędzia liniowy dopatruje się spalonego o którym w tym wypadku mowy nie było i nie uznaje bramki. Kolejne minuty to nadal przewaga Róży gospodarze wyprowadzają kontry. 33 min. Akcja Toromy szybka wymiana podań i zawodnik toromy znajduje się w doskonałej sytuacji i jej nie marnuje 2:0!  37 min. Kolejne zamieszanie po rzucie rożnym piłke w ostatniej chwili wybija obronca gospodarzy. Nasza drużyna nadal stara się stworzyć sobie jakieś sytuacje z 20 metrów uderza Maciek Matusiak jednak obok bramki. Do przerwy wynik się nie zmienia 2:0! Drugą połowe świetnie rozpoczynają nasi zawodnicy 46 min. Błąd obrońcy Toromy wykorzystuje Jarek Kowalcze i uderza z 12 metrów nie do obrony 2:1! Róża idzie za ciosem i naciska na miescowych którzy grają coraz bardziej nerwowo. 51 min. We własnym polu kanym zawodnik miescowych ewidentnie dotyka piłkę ręką jednak sędzie nie ma ochoty dyktować jedenastki w tym wypadku. 54 min. Zawodnik miejcowych pada przed pole karnym rzut wolny z 25 metrów precyzyjne uderzenie piłka trafia w supek następnie odbija się od naszego zawodnika i wpada do bramki 3:1! Po tym golu nasz zespół nadal atakuje jednak Toroma mądrze się broni i wyprowadza bardzo groźne kontry. 63 min. Wojtek Motyk do Maćka Matusiaka ten strzela jednak strzał blokuje obrońca gospodarzy. 68 min. Jarek Kowalcze uderza jednak niecelnie. 71 min. Kontra Toromy jednak zawodnik nie wykorzystuje wyśmienitej sytuacjei przegrywa pojedynek z naszym bramkarzem Pawłem Moczulskim. 82 min. Uderzenie z 17 metrow Maćka Matusiaka nad poprzeczką. 85 min. Lewą stroną przedziera się Wojtek Motyk zagrywa w pole karne jednak obrońca dobrze interweniuje. 87 min. Kolejna kontra Toromy tym razem zawodnik miejscowych wpada w pole karne i przewraca się na piłcę i spokojnie interweniuje nasz golkiper. Do konca mimo starań wynik nie ulega zmianie 3:1! Warto dodać iż sędzia nie zauważył uderzenie naszego zawodnika bez piłki czy też oplucia. Z Toromą tego dnia byliśmy w stanie nawet wygrać jednak z sędziami już nie! W meczu na pewno nie byliśmy słabszym zespołem szkoda że sędziowie znacznie się przyczynili do zwycięstwa miejscowych. Szkoda straconych punktów miejmy nadzieje że już za tydzień będziemy mieli troche wiecej szczęścia;)

autor: mykibole 2012-09-30 10:47:16

Profil mykibole w Futbolowo kto pisze takie bzdury? Byłem na meczu i sztycha nie zrobiliśmy. Z Panem Wójcikiem tylko spadek. To tragiczny trener.

autor: Wojtek10 2012-09-30 11:27:31

Profil Wojtek10 w Futbolowo Gościu gdzie ty byłeś? co ty widziałeś? chłopie chyba inny mecz oglądałeś pierdolisz tu takie bzdury nikt cię nie słucha a ty nadal się produkujesz... szukasz przyaciół na siłe nie ten adres

autor: kszyp88 2012-09-30 12:09:38

Profil kszyp88 w Futbolowo mykibole- Jak bys mial troche klasy, to bys sie podpisał z imienia i nazwiska, frajerze.

autor: mykibole 2012-09-30 13:07:50

Profil mykibole w Futbolowo ten co ma trochę klasy i podpisał się z imienia i nazwiska. Czerwona latarnia i wszystko jasne. Tam gdzie jest Wójcik tam się wszystko rozpierdala i taka jest prawda. W Stilonie i Piaście w porę się zorientowali i zdążyli go wypierdolić zanim było za późno.

autor: Balotelli 2012-09-30 13:31:44

Profil Balotelli w Futbolowo mykibole ty na prawde masz coś z głową piszesz te swoje głupoty chodź nikt cię nie słucha masz coś do Wojcika przyjdz na trening i mu to powiedz prosto w twarz. A nie tu się udzielasz

autor: mykibole 2012-09-30 13:38:44

Profil mykibole w Futbolowo Już mu to mówiłem, ale nie dotarło
Ja tylko twierdzę, że klub w którym grałem ciągnie na dno oraz to, że jest nędznym trenerem. W każdym klubie w którym był poniósł porażkę i to niestety przykra prawda. Nie macie argumentów, że jest inaczej i tyle.

autor: kszyp88 2012-09-30 14:15:01

Profil kszyp88 w Futbolowo chlopaki lepiej ignorowac flustrata,zapewne burak bez wyksztalcenia, na zasilku, i najwieksze problemy ma sam ze sobą.

autor: nysa1986 2012-10-02 15:26:26

Profil nysa1986 w Futbolowo mykibole nie znasz go jako czlowieka i jako trenera tym bardziej ... udzielaj sie wiecej w swoim prywatnym zyciu a nie wtykasz nos i jakies belty wywalasz na stronach..proponuje liznij samokrytyki troszke bo Ty nie oceniasz i zrob tak zebys nie byl oceniany przez innych..

Warta Słońsk