czwartek

Aktualności

Przełamanie!!!

• autor: Wojtek10, 2012-10-07 18:08

W X kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża pokonała na własnym boisku Pogoń Krzeszyce 5:1(3:1)

Mecz źle rozpoczyna się dla naszego zespołu już w 5 min. po długim zagraniu zawodnika Pogoni w sytuacji sam na sam z bramkarzem znajduje się snajper przyjezdnych i pewnie strzela na 0:1! 8 min. I kolejna dobra sytuacja dla Krzeszyc faulowany jednak jest napastnik gości. Kolejne minuty to już lepsza gra Róży.  14 min. Dośrodkowanie Jarka Kowalcze i obrońca niefortunnie pakuje piłke głową do własnej bramki. 16 min. Wojtek Motyk wychodzi na czystą pozycję i jest faulowany rzut wolny i czerwona kartka! Do piłki na 25 metrze podchodzi sam poszkodowany uderza kapitalnie piłka wpada po rękach bramkarza odbija się od słupka i wpada do siatki 2:1! Kolejne minuty to nadal przewaga Róży 22 min. Wojtek Motyk do Łukasza Kowalczyka ten uderza z 14 metrów po długim rogu jednak trafia w słupek.  24 min. Obrońca Pogoni zagrywa do włąsnego bramkarza ten naciskany przez Jarka Kowalcze fatalnie kiksuje piłka trafia do Wojtak Motyka ktory bez problemu pakuje piłkę w bramce 3:1! Kolejne minuty to nadal dobra gra Róży która nęka atakami gości. 32 min. Marcin Awiżeń zanjduje się w świetnej sytuacji jednak strzela za lekko i pewnie broni golkiper przyjezdnych. 35 min. Z dystansu Krzysiek Grabowski obok bramki. 39 min. świetna akcja lewą stroną Marcin Awiżeń zagrywa w pole karne jednak Maciek Matusiak z 14 metrow nie trafia w bramkę. 40 min. groźny strzał zawodnika Pogoni obok bramki.  Do przerwy mimo jeszcze kilku okazji wynik nie ulega zmianie 3:1! Druga połowa dobrze rozpoczyna się dla Rózy 49 min. I w świetnej sytuacji znajduje się Maciek Matusiak jedka strzałz 6 metrów dobrze broni bramkarz. Kolejne minuty to ataki Krzeszyc jednak dobrze funkcjonuje nasza defensywa. 58 min. Wojtek Motyk dośrodkowanie na głowe na 8 metr do Jarka Kowalcze ten jednak obok bramki. 62 min. Wojtek Motyk wpada w pole karne uderza jednak zbyt lekko broni bramkarz. 67 min. Groźny strzał zawodnika Pogoni jednak obok bramki. 71 min. Łukasz Kowalczyk uderza z ok 25 metrow tuż nad bramką. 74 min. Łukasz Kowalczyk wpada w pole karne zagrywa na 7 metr do Wojtka Motyka ten uderza i piłka po ręce bramkarza wpada do siatki 4:1! Hat - Trick! 76 min. Łukasz Kowalczyk wycofuje na 15 metr do Rafała Kloca ten w pierwszym kontakcie z piłką płaskim strzałem zdobywa gola 5:1! kolejne minuty kolejne okazje dla naszego zespołu. 82 min. Wojtek Motyk do Bartka Masłowskiego ten z 7 metrów jednak nie trafia do siatki .86 min. Kolejna swietna sytuacja Marcin Awiżeń do Łukasza Zięby ten jednak obok bramki. 88 min. I świetna okazja dla Krzeszyc jednak strzał Marisza Hołuba broni swietnie Paweł Moczulski. Do końca wynik nie ulega zmianie i Róża wreszcie odnosi jakże cenne zwycięstwo! Brawa za walkę po mimo nie najlepszego począdku Róża pokazała charakter i podniosła się i odwróciła losy spotkania. BRAWO BRAWO BRAWOOOO! Oby tak dalej ;)