Zwycięstwo na zakonczenie!!!

• autor: Wojtek10, 2012-11-12 08:12

W XV kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża pokonała na własnym boisku Iskre Janczewo 2:0(1:0).

Mecz rozpoczął się głównie od walki w środku pola i ostrych starć. Jako pierwsi dobrą sytuacje stwarzają sobie przyjezdni 13 min. Dośrodkowanie z prawej strony jednak napastnik z 14 metrów uderza niecelnie. 18 min. Łukasz Zięba wykorzystuje niezdecydowanie obrońcy wychodzi na czystą pozycje mija bramkarza z ostrego kąta wycofuje na 10 metr do Wojtka Motyka ten strzela jednak zbyt lekko i piłkę z linii bramkowej wybija obrońca.27 min. Dośrodkowanie z lewej strony w dobrej sytuacji znajduje się Kamil Łątka jednak nie czysto trafia w piłkę  ta przechodzi obok słupka. 32 min. Długi wyrzut z autu Krzyśka Toporowskiego Karol Gliwinski przebija głową na drugi słupek jednak w ostatniej chwili piłkę wybija obrońca. 38 min. Zagranie na lewą stronę pomyłka obrońców którzy mijają sie z piłką ta trafia pod nogi Wojtka Motyka który z 14 metrów uderza przy dalszym słupku i mamy bramkę 1:0! 42 min. Uderza Marcin Przybylski jednak w boczną siatkę. Do przerwy wynik się już nie zmienił zatem 1:0! Po przerwie nadal to Róża gra lepiej i stwarza sobie kolejne dobre sytuacje. 52 min. Uderzenie Mariusza Łabiaka obok słupka.59 min. Rzut rożny dla Iskry dośrodkowanie na drugi słupek i piłka bezpośrednio z rogu trafia w słupek. 63 min. Łukasz Kowalczyk zagrywa do Wojtka Motyka ten na 10 metrze zbyt długo czeka i blokuje jego strzał obrońca. 67 min. Łukasz Kowalczyk uderza z dystansu z ok 27 metrów jednak niecelnie. 77 min. Mariusz Łabiak w polu karnym przewraca się piłka trafia na przed pole do Wojtka Motyka ten uderza z ok 16 metrów piłka po długim rogu wpada do bramki 2:0! 81 min. Groźne uderzenie napastnika Iskry i świetna interwencja Pawła Moczulskiego. 86 min. Jeszcze raz w świetnej sytuacji znajduje się Wojtek Motyk jednak trafia tylko w Boczną siatkę. Do końca wynik już nie ulega zmianie i to Róża może się cieszyć z kolejnych cennych 3 punktów. Brawa za walkę dla wszystkich naszych zawodników. Zatem zimujemy na bezpiecznym 10 miejscu :)

Remont Boiksa