czwartek

Aktualności

Porażka na własne życzenie!!!

• autor: Wojtek10, 2013-04-24 22:45

W rozegranym dziś meczu XVI kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża uległa na własnym boisku Warcie Gorzów 2:1(0:1)

Od początku spotkania to Róża przejęła inicjatywę. Z minuty na minutę widać było co raz lepszą gre naszego zespołu akcje oboma skrzydłami sprawiały spore problemy defensorom Warty. Goście starali sie wyprowadzać kontry. 17 min. Niespodziewanie goście wychodzą na prowadzenie fatalny błąd popełnia nasz bramkarz Paweł Moczulski wychodzi do piłki na 20 metr i mija się z piłką do niej dopada napastnik Warty i zdobywa gola 0:1!  Po tym golu Róża jeszcze bardziej zaatakowała. 23 min. Prostopadłe podanie Wojtka Motyka do Marcina Przybylskiego ten zagrywa na 5 metr do Maćka Matusiaka nasz zawodnik jednak zbyt długo składa się do strzału i trafia w stojącego na linii bramkowej obrońcę. 29 min. Maciek Matusiak do wychodzącego na czystą pozycje Marcina Przybylskiego ten uderza z ok 16 metrów jednak broni bramkarz przyjezdnych. Kolejne minuty to kilka stałych fragmentów dla naszego zespołu które sieją spore zamieszanie pod bramką rywali. Warta również szuka szans dla siebie po przez stały fragment jednak dobrze radzą sobie nasi obrońcy. 39 min. Z dystansu uderza Łukasz Zięba jednak nad poprzeczką. Do przerwy przegrywamy 0:1! Drugą połowę od ataków rozpoczyna drużyna gospodarzy. 49 min. Uderzenie Marcina Przyblylskiego obok słupka. 52 min. Rut wolny dla Warty z ok 30 metrów uderzenie odbija Tomek Błażuk jednak dobitka obrońcy gości ląduje w siatce 0:2!  55 min. Prostopadłe podanie Mateusza Rosiaka do Wojtka Motyka ten wpada w pole karne i przy próbie przelobowania bramkarza jest przez niego faulowany! Rzut karny! Do piłki podchodzi Marcin Awiżeń i pewnym strzałem przy słupku zdobywa gola kontaktowego 1:2! Róża zaatakowała jeszcze mocniej kolejne akcje jednak kończą się albo niedokładnym podaniem albo nieprzygotowanym strzałem.Na boisku robi się nerwowo nikt nie odpuszcza. 65 min. Marcin Przybylski uderza ponownie jednak broni bramkarz. 76 min. Rzut wolny dla gospodarzy Mariusz Łabiak do Wojtka Motyka na 15 metr ten uderza jednak tuż nad poprzeczką. Warta wyprowadza kontry jednak strzały nie są zbyt groźnie. Końcowe minuty to gra już na aferę goście głęboko cofnięci miejscowi się odkrywają i starają się jakimś dośrodkowaniem zagrozić bramce Warciarzy. Mimo starań do końca wynik się nie zmienia i to Gorzowianie cieszą się z punktów. Porażka w meczu w którym tak naprawdę nasz zespół dominował na pewno boli jednak trzeba szybko się podnieść i już w niedziele udowodnić że stać nasz zespół na dobrą i skuteczną grę :)