czwartek

Aktualności

Porażka na zakończenie!!!

• autor: Wojtek10, 2013-06-23 09:25

W XXX kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża uległa w Janczewie miejscowej Iskrze 1:0(0:0)

Ostatnie spotkanie w sezonie rozpoczęło się od walki w środku pola oba zespoły uważnie grały w defensywie. Pierwszy groźny strzał oddaje Róża 15 min. Łukasz Zięba z ok 25 metrów uderza jednak obok bramki. 23 min. W odpowiedzi strzał zawodnika Iskry z ok 30 metrów jednak równie niecelny. Kolejne minuty to kilka stałych fragmentów z obu stron które nie przynoszą większego zagrożenia. 32 min. Ładna akcja Róży Mateusz Rosiak na lewo do Łukasza Zięby dośrodkowanie na 7 metr do Bartka Perkowskiego ten zgrywa idealnie do Jarka Kowalcze który w doskonałej sytuacji pudłuję. 35 min. Z autu Mateusz Ogrodowski do Wojtka Motyka ten uderza jednak niecelnie. 38 min. Paweł Trzosek przejmuje piłkę i wpada w pole karne uderza jednak tuż obok słupka. 42 min. Uderzenie zawodnika Iskry przechodzi nad poprzeczką. Do przerwy wynik nie uległ zmianie 0:0! Od początku drugiej połowy obraz gry się nie zmienia i to Róża nadal jest zespołem przeważającym jednak brakuje klarownych sytuacji. 52 min. Uderza Łukasz Zięba jednak obok słupka. 56 min. Strzał zawodnika gospodarzy jednak po raz kolejny niecelny. 61 min. Mateusz Rosiak uderza z ok 25 metrów piłka przechodzi tuż nad poprzeczką. 69 min. Zamieszanie pod bramką Iskry uderza z ok 16 metrów Jarek Kowalcze jednak obrońca dobrze blokuje. 78 min. Głową uderza Bartek Perkowski jednak zbyt lekko i piłkę łapie golkiper miejscowych. 84 min. Rzut rożny dla Iskry dośrodkowanie na drugi słupek zgranie głową do środka i tam zawodnik z bliskiej odległości pakuje piłkę w bramce 1:0! Róża rusza do ataku 86 min Strzał Łukasza Zięby piąstkuje bramkarz gospodarzy. 89 min. Bartek Perkowski z autu do Wojtka Motyka przyjęcie w polu karnym odegranie na 8 metr do Mateusza Rosiaka ten trafia jednak w spojenie słupka z poprzeczką. Do końca wynik nie ulega zmianie Róża przegrywa ostatni mecz w sezonie 1:0! Niewykorzystane sytuacje w tym meczu się zemsciły. Chociaż ten wynik nie zmienia naszej pozycji w lidze to szkoda że nie zakończyliśmysezonu zwycięstwem. Jednak brawa za walkę w tym meczu dla wszystkich zawodników :)