Porażka na początek!!!

• autor: Wojtek10, 2013-08-15 21:57

W I kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża uległa w Słubicach miejscowej Polonii 4:2(2:1)

Początek spotkania to nerwowa gra z naszej strony. Gospodarze od początku starali się narzucić swój styl gry. Pierwsza dobra okazja dla miejscowych to ok 10 min. Długie zagranie i zawodnik miejscowych urywa się naszym obrońcom i silnym strzałem w krótki róg zdobywa bramkę 1:0! Nasi zawodnicy mimo straty gola grają nadal dość ospale. Gospodarze uskrzydleni prowadzeniem nadal atakują. 18 min. Prostopadłe zagranie napastnik znowu wychodzi na czystą pozycje i lobuje naszego bramkarza 2:0! Po tej bramce wreszcie obudził się nasz zespół i zaczął groźnie atakować. 24 min. Groźnie pod bramką Polonii uderza Jarek Kowalcze jednak obok. 32 min.Jacek Wieczorek do Wojtka Motyka ten wpada w pole karne i jest faulowany rzut karny! Do jedenastki podchodzi Paweł Trzosek i pewnym strzałem zdobywa gola 2:1! Róża atakuje i jest coraz groźniejsza. 35 min. Dośrodkowanie w pole karne bramkarz miejscowych popełnia błąd przy łapaniu dośrodkowania jednak żaden z naszych zawodników nie wykorzystuje błędu. 41 min. Uderzenie Jacka Wieczorka broni bramkarz. Do przerwy 2:1! Od początku drugiej połowy przewaga Róży. 53 min. Jacek Wieczorek do Wojtka Motyka ten uderza z ok 16 metrów jednak nad poprzeczką. 56 min. Z dystansu Jarek Kowalcze nad bramką. 62 min. Akcja Polonii uderzenie z 23 metrów wpada do siatki 3:1!  64 min. Jarek Kowalcze dośrodkowuje w pole karne głową na 16 metr zgrywa Wojtek Motyk do Marcina Awiżenia ten strzela minimalnie nad poprzeczką. Róża nadal stara się atakować a gospodarze wyprowadzają groźne kontry. 71 min. Groźny strzał zawodnika miejscowych dobrze broni Paweł Moczulski. 76 min. Dośrodkowanie Łukasza Zięby do Jacka Wieczorka ten uprzedza brakarza i zdobywa bramkę 3:2! 80 min. I kolejny fatalny błąd w naszej defensywie i zawodnik Polonii strzałem z ok 17 metrów podwyższa wynik na 4:2!  Róża pomimo starań do samego końca nie jest wstanie zmienić rezultatu i mecz kończy się wynikiem 4:2 dla Słubic! Szkoda straconych punktów gdyż przeciwnik był w naszym zasięgu! Miejmy nadzieje że nasz zespół wyciągnie szybko odpowiednie wnioski i już w niedziele zrehabilituje się za tą porażkę :)

Róża - Muszelka 7:2