środa

Aktualności

Przełamanie!!!

• autor: Wojtek10, 2013-09-15 19:31

W rozegranym dziś meczu o mistrzostwo klasy "O" w VI kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża pokonała w Wojcieszycach Odrę Górzycę 1:0(1:0)

Mecz od początku dobrze rozpoczęli nasi zawodnicy już w 2 min. Jacek Wieczorek do Bartka Perkowskiego ten uderza z ok 12 metrów piłka trafia w słupek. Kolejne minuty to nadal dobra gra naszego zespołu. 13 min. Rzut wolny dla Róży uderza Wojtek Motyk bramkarz paruje piłkę na rzut rożny. 21 min. Jarek Kowalcze wychodzi na czystą pozycję uderza z ok 14 metrów jednak obok słupka. 25 min. Wojtek Motyk zagrywa do Jacka Wieczorka ten uderza obok słupka. 32 min. Ładna akcja Róży Łukasz Zięba do Wojtka Motyka ten wpada w pole karne zagrywa na 6 metr do Jacka Wieczorka ten uderza po długi rogu i mamy bramkę 1:0! 34 min. Groźny strzał zawodnika Odry przechodzi obok słupka. 43 min. Krzysiek Grabowski zagrywa do Jacka Wieczorka ten wygrywa pozycję z obrońcą i w sytuacji sam na sam stara się przelobować bramkarza jednak piłka mija bramkę. Do przerwy wynik się nie zmienia 1:0! Druga połowa to bardziej wyrównana goście starają się zaatakować a Róża wyprowadza groźne kontry. 54 min. Dobra sytuacja dla Odry jednak strzał przechodzi nad poprzeczką. 61 min. Jacek Wieczorek wychodzi sam na sam jednak uderza w bramkarza. 67 min. W doskonałej sytuacji znajduje się tym razem Bartek Perkowski uderza z ok 15 metrów jednak po raz drugi trafia w słupek. Odra atakuje co raz większą ilością zawodników 72 min. W dobrej sytuacji zawodnik przyjezdnych uderza nad bramką. 82 min. Kolejna groźna akcja Górzycy i świetna interwencja Damiana Pacholaka. 84 min. Bartek Perkowski w dobrej sytuacji uderza nad poprzeczką. 91 min. W sytuacji sam na sam znajduje się Łukasz Zięba jednak uderza niecelnie. Do końca wynik już nie ulega zmianie i Róża wreszcie może się cieszyć z pierwszych 3 punktów w tym sezonie. Brawa za walkę dla naszych zawodników wreszcie było widać że na boisku gra zespół oby tak dalej :)