środa

Aktualności

Tylko remis!!!

• autor: Wojtek10, 2014-09-08 17:15

W rozegranym meczu IV kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża zremisowała w Sosnanch z miejscowym Spartanem 3:3(1:3)

Róża dobrze weszła w mecz od początku stwarzając sobie dogodne sytuacje. 4 min. Jacek Wieczorek do Marcina Awiżenia ten z ok 10 metrów nie daje szans bramkarzowi 0:1! 6 min. Kontra gospodarzy i błyskawiczna odpowiedź niezdecydowanie w naszej defensywie wykorzystuje napastnik miejscowych i doprowadza do wyrównania 1:1! Kolejne minuty to przewaga naszego zespołu. 8 min. Jacek Wieczorek tuż obok słupka. 14 min. Jacek Wieczorek dośrodkowuje w pole karne głową z 7 metrów uderza Wojtek Motyk i nie daje szans bramkarzowi 1:2! 18 min. Marcin Awiżeń w świetnej sytuacji uderza tuż obok słupka. 21 min. Ponownie Marcin Awiżeń tym razem bramkarz broni. 25 min. Groźny strzał zawodnika miejscowych mija naszą bramkę. 29 min. Kacper Drygajło prostopadle do Marcina Awiżenia ten w sytuacji sam na sam uderza w bramkarza jednak piłka trafia pod nogi Jacka Wieczorka i ten umieszcza ją w siatce 1:3! Róża nadal ma przewagę 32 min. Rzut wolny z ok 30 metrów uderza Wojtek Motyk bramkarz trąca piłkę na poprzeczkę ta szczęśliwie odbija się jeszcze od jego pleców i wychodzi na rzut rożny. 36 min. Wojtek Motyk wzdłuż bramki akcję zamyka Marcin Awiżeń jednak obrońca szczęśliwie interweniuje. 39 min. Jacek Wieczorek uderza piłka przelatuje obok słupka. 42 min. Marcin Awiżeń do Wojtka Motyka ten uderza zbyt lekko i broni bramkarz. Do przerwy wynik nie ulega zmianie 1:3! Druga połowa to niestety bardzo słaba gra naszego zespołu. Początek nie wskazywał na to że nasz zespół tak spuści z tonu. Jednak z minuty na minute to gospodarze co raz śmielej atakowali. 56 min. Kontra Spartana mocny strzał z ok 16 metrów i mamy bramkę kontaktową. Miejscowi poczuli że ten mecz wcale nie musi być przegrany i ruszyli jeszcze intensywniej. Róża stara się stworzyć kolejne sytuację 61 min. Jacek Wieczorek wpada w pole karne zagrywa wzdłuż bramki jednak obrońca wybija na rzut rożny. 70 min. Kolejna łatwa strata w środku pola zawodnik Sosen uderza z ok 15 metrów piłka wpada pod poprzeczkę 3:3! Nasz zespół rusza do ataku jednak po raz kolejny marnujemy dogodne sytuację. 79 min. Rzut wolny dla Róży z ostrego kąta uderza Marcin Awiżeń jednak broni bramkarz. 89 min Wojtek Motyk głową do Marcina Awiżenia ten uderza z ostrego kąta tuż obok słupka. 91 min. Marcin Awiżeń prostopadle do Mateusza Rosiaka ten uderza piłka wpada do bramki jednak sędzia liniowy podnosi chorągiewkę spalony! Do końca już wynik się nie zmienia i niestety z pewnych 3 punktów zrobił się tylko jeden. Szkoda zmarnowanych sytuacji niestety stare piłkarskie porzekadło po raz kolejny się sprawdziło "niewykorzystane sytuację się mszczą" Na upragnione zwycięstwo niestety przyjdzie jeszcze nam poczekać oby to miało miejsce już w następnej kolejce!