czwartek

Aktualności

Pewne zwycięstwo!!!

• autor: Wojtek10, 2014-09-28 18:05

W rozegranym dziś meczu VII kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża pokonała na własnym boisku Tor - Bud Baczyne 4:0 (1:0)

Od początku spotkania widać było że nie będzie to łatwy mecz Baczyna nastawiła się na ostrą walkę. 7 min. Groźny strzał zawodnika gości jednak łapie Jacek Nowak. 10 min. Rzut wolny dla Róży z ok 25 metrów do piłki podchodzi Wojtek Motyk i ładnym strzałem w długi róg nie daj szans bramkarzowi 1:0! Tor - Bud stara się odpowiedzieć jednak brakuje im pomysłu na sforsowanie naszej defensywy. 21 min. Jacek Wieczorek uderza jednak broni bramkarz. 27 min. Ładny strzał zawodnika przyjezdnych obok słupka. Kilka stałych fragmentów z obu stron które nie przynoszą jednak dogodnych sytuacji. W akcjach naszej drużyny brakuje dokładności przy ostatnim podaniu. 37 min. Próba Marcina Awiżenia niecelna.  Do przerwy wynik nie ulega zmianie 1:0! Druga połowa dobrze rozpoczyna się dla naszego zespołu już w 49 min. Mateusz Filak prawą stroną dośrodkowanie Wojtek Motyk dopada do piłki atakowany przez bramkarza zgrywa do Marcina Awiżenia a ten strzela bramkę 2:0! Róża gra już nieco spokojniej i wyprowadza groźne ataki. 56 min. Strzał Marcina Awiżenia obok słupka. 61 min. Wojtek Motyk dośrodkowuje na drugi słupek akcje zamyka Artur Lebowski uderza jednak piłka tylko musnęła słupek. 64 min. Marcin Awiżeń na czystej pozycji dogrywa do Pawła Sowali a ten dopełnia formalności i pakuje piłkę w siatce 3:0! Po tej bramce z gości wyraźnie zeszło powietrze. I to gospodarze stwarzają kolejne sytuację najpierw uderza Wojtek Motyk następnie Marcin Awiżeń jednak w obu sytuacjach piłka nie ląduje w siatce. 77 min. Ładne wejście Mateusza Filaka uderza silnie i nie daje szans bramkarzowi 4:0! Do końca spotkania wynik już nie ulega zmianie i to Róża może cieszyć się z kolejnych ważnych trzech punktów. Brawa za walkę w kolejnym spotkaniu nasi zawodnicy pokazali dobrą formę oby tak dalej :)