Cenne zwycięstwo!!!

• autor: Wojtek10, 2014-10-06 15:33

W rozegranym meczu VIII kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża pokonała w Krzeszycach miejscową Pogoń 1:2(0:1)

Od początku spotkania przewagę miał nasz zespół. Co chwilę groźnie było w polu karnym Pogoni. 7 min. Jacek Wieczorek uderza z 16 metrów jednak obok słupka. 14 min. Krzysiek Toporowski zagrywa do Jacka Wieczorka ten wychodzi sam na sam z bramkarzem jednak trafia tylko w golkipera miejscowych. 18 min. Strzał Marcina Awiżenia przelatuje obok bramki. 23 min. Strzał zawodnika Pogoni broni Jacek Nowak. 29 min. Marcin Awiżeń  zagrywa do wychodzącego na czystą pozycję Mateusza Rosiaka ten w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem nie daj mu szans i pewnym strzałem zdobywa bramkę 0:1! 34 min. Rzut rożny dośrodkowanie Kacpra Drygajło zamieszanie pod bramką piętą uderza Wojtek Motyk jednak obrońca wybija piłkę. 41 min. Jacek Wieczorek uderza jednak ponownie niecelnie. Do przerwy wynik nie ulega zmianie 0:1! Druga połowa rozpoczyna się od dwóch świetnych sytuacji dla naszej drużyny. 47 min. Mateusz Rosiak wpada w pole karne jednak w ostatnim momencie piłkę zagrywaną do Jacka Wieczorka wybija obrońca. 51 min. Jacek Wieczorek dośrodkowanie  na czystej pozycji znajduje się Marcin Awiżeń jednak piłka po uderzeniu głową przelatuje tuż nad poprzeczką. 54 min. Mateusz Rosiak w doskonałej sytuacji uderza z 15 metrów nad poprzeczką. 58 min. Marcin Awiżeń do Jacka Wieczorka ten zbyt długo czeka z oddaniem strzału i obrońca blokuje strzał. 61 min. Zagranie ręką naszego obrońcy we własnym polu karnym sędzia nie ma wątpliwości rzut karny! Jedenastkę pewnie wykorzystuje zawodnik miejscowych i mamy remis 1:1! Róża stara się szybko odpowiedzieć. Gospodarze natomiast się cofnęli i chcieli bronić wyniku. 68 min. Jacek Wieczorek oddaje strzał z ok 16 metrów piłka wpada przy słupku do bramki 1:2! Róża stwarza sobie kolejne dogodne sytuacje. 73 min. Rzut rożny dośrodkowanie Kacpra Drygajł  uderza głową Patryk Paszkiewicz z trudem broni bramkarz. 75 min. Marcin Awiżeń w dobrej sytuacji uderza obok słupka. 80 min. Jacek Wieczorek do wychodzącego na czystą pozycję Wojtka Motyka ten w sytuacji sam na sam uderza jednak nad bramką. 84 min. Po rzucie rożnym akcję zamyka Radek Bubniak jednak strzał głową z ostrego konta trafia w słupek. Gospodarze starają się w końcówce wyrównać jednak brakuje im pomysłu by w jakiś sposób zaskoczyć naszą defensywę. Do końca spotkania wynik nie ulega zmianie i Róża może się cieszyć z kolejnych cennych 3 pkt. Brawa za ambitną walkę dla wszystkich naszych zawodników. W tym meczu nasi zawodnicy mieli nieco rozregulowane celowniki mamy nadzieję że w kolejnym meczu będziemy nieco skuteczniejsi ;)

Mecz z Głęboczkiem