Warta popłynęła w Różankach!!!

• autor: Wojtek10, 2014-10-27 17:41

W rozegranym meczu XI kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża na własnym boisku pokonała Wartę Jeżyki 7:2(4:0).

Mecz świetnie rozpoczyna się dla naszego zespołu. 4 min. Krzysiek Toporowski zagrywa piłkę z drugiej linii do wychodzącego na czystą pozycję Wojtka Motyka ten uderza z pierwszej piłki z ok 13 metrów piłka wpada w długi róg bramki i Róża obejmuje prowadzenie 1:0!  9 min. W polu karnym bez piłki uderzony zostaje Patryk Paszkiewicz sędzia nie ma wątpliwości rzut karny! Do piłki podchodzi Marcin Awiżeń i pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje bramkarza przyjezdnych 2:0! Róża nadal stwarza sobie dogodne sytuacje. 16 min. Krystian Rydzaj zagrywa do Jacka Wieczorka ten uderza z 15 metrów tuż obok słupka. 20 min. Mateusz Rosiak do Marcina Awiżenia ten w sytuacji jeden na jeden z golkiperem Warty uderza po ziemi jednak bramkarz paruje piłkę na rzut rożny. Do piłki ustawionej w narożniku podchodzi Kacper Drygajło dośrodkowanie na drugi słupek zamieszanie pod bramką do piłki na 4 metrze dopada Jacek Wieczorek uderza piłka odbija się jeszcze od obrońcy i wtacza się do bramki 3:0! Róża nadal ma ogromną przewagę goście grają dużo długimi piłkami z czego za wiele nie wynika. 27 min. Jacek Wieczorek uderza z ok 14 metrów broni bramkarz. 35 min. Mateusz Rosiak w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderza nad nim piłka trafia w poprzeczkę jednak dopada do niej Jacek Wieczorek i umieszcza ją w siatce 4:0! 38 min. Ładny strzał zawodnika Jeżyków broni Jacek Nowak. Do końca pierwszej połowy wynik już nie ulega zmianie 4:0! Druga połowa od początku to ataki naszej drużyny. 49 min. Marcin Awiżeń w sytuacji sam na sam uderza w bramkarza. 52 min. Jacek Wieczorek uderza jednak obok słupka. 54 min. Błąd w naszej defensywie wykorzystuje napastnik Warty i strzela bramkę 4:1! Goście ruszyli za ciosem 56 min. strzał napastnika dobrze broni Jacek Nowak. 59 min. Zamieszanie pod naszą bramką dośrodkowanie na 5 metr i zawodnik przyjezdnym strzałem głową pokonuje naszego bramkarza. 64 min. Krzysiek Toprowski prostopadle do Jacka Wieczorka ten uderza z ok 15 metrów z dużego palca piłka wpada pod poprzeczkę 5:2! 69 min. Marcin Awiżeń uderza z ok 16 metrów piłka przelatuje obok słupka. 73 min. Paweł Grzonka zagrywa na 8 metr do Jacka Wieczorka ten strzela między nogami bezradnego bramkarza Warty 6:2! Róża stwarza sobie kolejne dogodne sytuację jednak szwankuje skuteczność. 82 min. Krzysiek Toporowski zauważył wysuniętego golkipera gości i technicznym strzałem z ok 30 metrów chciał go zaskoczyć jednak piłka przeleciała tuż obok słupka. 92 min. Paweł Grzonka do wychodzącego na czystą pozycję Wojtak Motyka ten mija bramkarza i z ostrego kąta pakuje piłkę do bramki 7:2! Chwilę po tym golu sędzia kończy zawody. Róża po raz kolejny na własnym boisku gromi rywala. Brawa za walkę i 3 punkty dla naszego zespołu. Wartę odnotowanie jest to że w tym spotkaniu z dobrej strony pokazali się nasi juniorzy którzy po raz pierwszy zagrali w meczach o punkty ligowe w seniorskiej piłce.Cieszy na pewno kolejny dobry mecz naszego zespołu oby tak dalej :)

Róża - Pogoń 2:3!