Zwycięstwo po słabym początku!!!

• autor: Wojtek10, 2015-03-22 17:35

W rozegranym dziś meczu XIV kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża pokonała na własnym boisku KS Nowiny Wielkie 5:1(1:1)

Początek spotkania to nie najlepsza gra naszego zespołu częste proste straty piłki które kończyły się groźnymi atakami gości. 6 min. Uderza Jacek Wieczorek jednak niecelnie. 9 min. Rzut wolny dla Nowin groźne dośrodkowanie ląduje na poprzeczce. 15 min. Uderza z ok 15 metrów Mateusz Rosiak jednak obok bramki. 19 min. Fatalny błąd w naszej defensywie wykorzystuje napastnik gości wpada w pole karne i jest faulowany sędzia nie ma wątpliwości rzut karny! Zawodnik Nowin pewnie pokonuje Jacka Nowaka 0:1! Róża stara się odpowiedzieć jednak gramy zbyt niedokładnie. 26 min. Wojtek Motyk do Jacka Wieczorka ten uderza jednak obok bramki. 29 min. Robert Zarabski uderza z ok 16 metrów jednak bramkarz paruje piłkę na rzut rożny. Róża naciska! 32 min. Jacek Wieczorek do Marcina Awiżenia ten wpada w pole karne i pewnym strzałem pokonuje golkipera przyjezdnych 1:1! Róża nadal prowadzi grę a goście odgryzają się groźnymi kontrami. 39 min. Jacek Wieczorek wpada w pole karne uderza jednak ponownie niecelnie. Do przerwy wynik nie ulega zmianie 1:1! Po przerwie nasi zawodnicy wzięli się do pracy i zaczęli stwarza sobie groźne sytuację. A goście wyprowadzali kontry. Pierwsza groźna sytuacja to strzał z ok 19 metrów Jacka Wieczorka jednak obok bramki. 56 min. Groźna akcja Nowin jednak napastnik fatalnie strzela nad bramką. 58 min. Dośrodkowanie z prawej strony Jakuba Saturskiego w polu karnym na 15 metrze piłkę na klatkę przyjmuje Wojtek Motyk i ładnym strzałem przy słupku nie daje szans bramkarzowi 2:1! Od tej bramki goście się odkryli czego konsekwencjami były groźne kontry Róży! 64 min. Uderza Marcin Awiżeń tuż obok bramki. 66 min. Zawodnik gości wychodzi na dobrą pozycję jednak świetnie broni Jacek Nowak. 69 min. Jakub Saturksi dośrodkowanie w pole karne piłka trafia do Jacka Wieczorka a ten strzałem z ok 9 metrów pakuje piłkę w siatce 3:1! Po tym golu z Nowin nieco zeszło powietrze i już tak zażarcie nie atakowali a Róża nadal stwarzała sobie sytuację. 74 min. Krzysiek Grabowski uderza z 20 metrów obok bramki. 78 min. Wojtek Motyk wpada w pole karne do linii końcowej zagrywa na 6 metr do Marcina Awiżenia a ten nie daje szans bramkarzowi 4:1! Nasz zespół już kontroluje całkowicie to spotkanie. 82 min. Strzał zawodnika Nowin przechodzi nad poprzeczką. 91 min. Marcin Awiżeń na 16 metr do Wojtka Motyka a ten ładnym strzałem umieszcza piłkę w samym okienku 5:1! Chwilę później sędzia kończy zawody. Brawo za podniesienie się po słabym początku Róża pokazała charakter i odniosła cenne zwycięstwo na inaugurację rundy! Brawo oby tak dalej ;)

Róża - Błyskawica