pon.

Aktualności

Udany rewanż!!!

• autor: Wojtek10, 2015-03-29 18:11

W rozegranym dziś meczu XV kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża wygrała na własnym boisku ze Zjednoczonymi Jeniniec 4:0(2:0).

Początek spotkania to lekka przewaga naszego zespołu jednak brakuje dogodnych okazji. 7 min. Strzela Jacek Wieczorek jednak nad poprzeczką. 10 min. Mateusz Filak uderza z ok 18 metrów jednak ponownie nad bramką. 14 min. Wojtek Motyk w polu karnym mija obrońcę i jest faulowany sędzia nie ma wątpliwości rzut karny! Do piłki podchodzi Marcin Awiżeń i pewnym strzałem wyprowadza nasz zespół na prowadzenie 1:0! Kolejne minuty to próby gości jednak dobrze sobie radzi nasza defensywa. 21 min. Groźny strzał zawodnika Jenińca jednak przechodzi obok słupka. 32 min. Ładna akcja Róży Jacek Wieczorek do Marcina Awiżenia ten pewnym strzałem z ok 12 metrów podwyższa na 2:0! 37 min. Jacek Wieczorek uderza jednak broni bramkarz. Do przerwy wynik nie ulega zmianie 2:0! Po przerwie nadal stroną dominującą był nasz zespół. 49 min. Uderza Marcin Awiżeń jednak obok bramki. 54 min. Strzał zawodnika przyjezdnych przechodzi obok słupka. 59 min. Kontra Róży Wojtek Motyk do Jacka Wieczorka ten pewnym strzałem z 12 metrów pokonuje bramkarza Zjednoczonych 3:0! 68 min. Mateusz Rosiak wpada w pole karne uderza z ok 15 metrów jednak broni golkiper  przyjezdnych. 73 min. Jacek Wieczorek wpada w pole karne uderza po długim rogu do piłki dopada Jakub Sturski i strzałem wślizgiem  pakuje piłkę w siatce 4:0! 81 min. Groźny strzał zawodnika Jenińca trafia w poprzeczkę. 87 min. Strzał Jacka Wieczorka obok słupka. Do końca wynik już się nie zmienia i to Róża może się cieszyć z kolejnych 3 punktów. Brawo za walkę i korzystny wynik! Można się na pewno przyczepić do naszego stylu gry gdyż gra nie wygląda najlepiej. Miejmy nadzieję jednak że nasz zespół wyciągnie odpowiednie wnioski i w kolejnych meczach będzie grał lepiej ;)