czwartek

Aktualności

Pewne zwycięstwo!!!

• autor: Wojtek10, 2015-05-10 10:29

W rozegranym meczu XX kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża pokonała w Baczynie miejscowy Tor - Bud 0:4(0:2).

Od początku spotkania widać było kto tutaj będzie rządził na boisku. Pierwsze minuty i od razu Róża bardzo szybko dochodzi do dogodnych sytuacji. 5 min. Jacek Wieczorek z ostrego kąta uderza jednak prosto w bramkarza. 8 min. Marcin Awiżeń wpada w pole karne i uderza z ok 12 metrów jednak piłka przelatuje obok słupka. 12 min. Jacek Wieczorek wychodzi na czystą pozycję uderza mocno jednak niecelnie. 14 min. Rzut rożny dośrodkowanie Radka Bubniaka uderza głową Mateusz Filak jednak strzał trafia w poprzeczkę. 16 min. Jeden z nielicznych strzałów gości przechodzi obok słupka. 18 min. Mateusz Filak zagrywa do wychodzącego na pozycję Marcina Awiżenia ten ładnym strzałem z ok 13 metrów po rękach bramkarza strzela bramkę 0:1! Róża nadal stwarza sobie kolejne świetne okazję. 22 min. Radek Bubniak wpada w pole karne przekłada piłkę na prawą nogę jednak strzał mija bramkę w dość dużej odległości. 26 min. Jacek Wieczorek w sytuacji sam na sam uderza jednak bramkarz broni. 30 min. Marcin Awiżeń w zamieszaniu pod bramką przejmuje piłkę mija jednego przeciwnika i mocnym strzałem od poprzeczki zdobywa bramkę 0:2! Nasza drużyna nadal atakuje i stwarza sobie wyśmienite sytuację. 35 min. Marcin Awiżeń wpada w pole karne jest na czystej pozycji strzela po długim rogu piłka przechodzi tuż obok słupka. 38 min. Jacek Wieczorek ponownie w dogodnej sytuacji uderza nad poprzeczką. Do przerwy wynik już nie ulega zmianie 0:2! Po przerwie to nadal dominacja gości. 49 min. Jacek Wieczorek uderza z ok 10 metrów broni bramkarz. 56 min. Rzut rożny dośrodkowuje Radek Bubniak głową ładnym strzałem nie daje szans bramkarzowi Jan Boczko i mamy 0:3 po bramce najbardziej doświadczonego zawodnika! Róża nadal stwarza sobie sytuację. 62 min. Marcin Awiżeń uderza z ok 15 metrów jednak niecelnie. 66 min. Marcin Awiżeń zagrywa na 6 metr do Jacka Wieczorka a ten pewnym strzałem podwyższa na 0:4! 72 min. Próba Radka Bubniaka niecelna. 78 min. Paweł Sowała uderza jednak zbyt lekko. 84 min. Dośrodkowanie na 5 metr do Jacka Wieczorka ten jednak w doskonałej sytuacji pudłuje. Do końca wynik już nie ulega zmianie i mecz kończy się takim samym rezultatem jak jesienią 0:4 dla Róży. Brawa za walkę i cenne 3 pkt. Można się na pewno przyczepić do skuteczności miejmy nadzieje że nasi zawodnicy nastawią nieco lepiej celowniki i w kolejnych spotkaniach nie będą marnować tylu okazji ;)