środa

Aktualności

Pewna wygrana na koniec sezonu!!!

• autor: Wojtek10, 2015-06-22 18:38

W rozegranym meczu XXVI kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża pokonała w Gorzowie Kłos Małyszyn 2:5(1:3)

Spotkanie lepiej rozpoczęli nasi zawodnicy groźne ataki od pierwszych minut. 6 min. Hubert Brudz wpada w pole karne jednak niedokładnie uderza. 9 min. Jacek Wieczorek do Wojtka Motyka ten uderza z 12 metrów po długim rogu i mamy bramkę 0:1! Róża dalej atakuje 14 min. Uderza Marcin Awiżeń obok bramki. 17 min. Strzał Jacka Wieczorka nad poprzeczką. 21 min. Kacper Drygajło wpada w pole karne uderza z ok 14 metrów tuż obok słupka. 24 min. Groźny strzał zawodnika Kłosa dobrze broni Jacek Nowak. 27 min. Długie zagranie Jana Boczki do Jacka Wieczorka ten wychodzi na czystą pozycję przerzuca piłkę nad wybiegającym bramkarzem do piłki tuż przed bramka dopada Marcin Awiżeń i pakuje piłkę do siatki z najbliższej odległości 0:2! Po drugiej bramce nasz zespół nieco odpuścił czego efektem były groźne akcje Małyszyna. 32 min. Niepilnowany zawodnik Kłosa decyduje się na strzał z ok 16 metrów piłka wpada w samo okienko bramki 1:2! Róża znowu zaczyna lepiej grać i prowadzić grę. 37 min. Strzela Marcin Mawiżeń niecelnie. 44 min. Marcin Awiżeń decyduje się na strzał z ok 15 metrów piłka niezbyt mocno uderzona wpada przy słupku do siatki 1:3! Do przerwy wynik już nie ulega zmianie. Po przerwie nasz zespół nadal stwarza sobie dogodne sytuację bramkowe. 53 min. Jacek Wieczorek w polu karnym uderza nad poprzeczką. 58 min. Marcin Awiżeń dośrodkowanie do Jacka Wieczorka ten pewnym strzałem z 7 metrów podwyższa na 1:4! 61 min. Jacek Wieczorek w polu karnym zagrywa do niepilnowanego Marcina Awiżenia ten jednak fatalnie pudłuje. 63 min. Ładny strzał zawodnika Małyszyna świetnie broni Jacek Nowak. 68 min. Zamieszanie pod bramką Kłosa uderza Mateusz Rosiak obok słupka. 70 min. Rzut rożny dla gospodarzy piłka spada pod nogę zawodnika Kłosa na 5 metr i ten pakuje piłkę w siatce 2:4! Róża szybko odpowiada 73 min. Paweł Sowała dośrodkowanie na 16 metr do Wojtak Motyka ten przyjmuje piłkę i strzałem przy słupku podwyższa na 2:5! 79 min. Marcin Awiżeń w polu karnym uderza obok słupka. 84 min. Jacek Wieczorek uderza z 14 metrów broni bramkarz. Do końca już wynik nie ulega zmianie i to Róża może się cieszyć z punktów po ostatnim meczu w tym sezonie. Brawa za walkę oraz za cały sezon dla wszystkich zawodników ;)