Udana inauguracja!!!

• autor: Wojtek10, 2015-08-31 13:48

W rozegranym meczu II kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża pokonała na własnym boisku Tor - Bud Baczynę ,aż 7:0(1:0)

Początek spotkania to dość nerwowa gra naszego zespołu. Już w 7 min. Okazja bramkowa dla naszego zespołu z rzutu wolnego z ok 25 metrów uderza Dawid Kaniewski jednak piłka przechodzi tuż nad poprzeczką. 14 min. Akcja gości napastnik w polu karnym przejmuje piłkę i jest faulowany przez naszego bramkarza. Rzut karny. Zawodnik Baczyny uderza w lewy róg jednak świetnie interweniuje Jacek Nowak. 21 min. Łukasz Zięba decyduje się na strzał z ok 25 metrów bramkarz jest bezradny ładne uderzenie ląduje w siatce 1:0! Róża stara się nadal atakować. 28 min. Wojtek Motyk wpada w pole karne zagrywa do Jacka Wieczorka ten umieszcza piłkę w siatce jednak sędzia liniowy podnosi chorągiewkę spalony! 33 min. Rzut wolny pośredni dla naszego zespołu z ok 14 metrów uderza Dawid Kaniewski jednak przenosi piłkę nad poprzeczką. 36 min. Groźny strzał zawodnika Tor - Budu jednak znowu dobrze broni Jacek Nowak. 39 min. Uderza Wojtek Motyk jednak w boczną siatkę. Do przerwy wynik nie ulega zmianie 1:0! Drugą połowę dobrze rozpoczyna nasza drużyna. 46 min. Patryk Paszkiewicz uderza z ok 20 metrów bramkarz z trudem paruje piłkę na rzut rożny. 49 min. Jacek Wieczorek wychodzi na czystą pozycję uderza w długi róg piłka trafia w słupek jednak wraca pod nogi do naszego snajpera i poprawka jest już skuteczna 2:0! Róża gra już spokojniej i co raz bardziej podkręca  tępo. 54 min. Jacek Wieczorek do Roberta Zarabskiego ten jednak z 6 metrów pudłuje. 59 min. Wojtek Motyk wpada w pole karne zagrywa na 9 metr do Dawida Kaniewskiego ten przyjmuje piłkę i pewnym strzałem podwyższa wynik na 3:0! 63 min. Rzut wolny dla naszej drużyny uderza Dawid Kaniewski piłka trafia w poprzeczkę. 65 min. Wojtek Motyk dośrodkowuje w pole karne obrońca gości nie trafia czysto w piłkę i omal nie zaskoczył własnego golkipera tylko dobry refleks pozwala na skuteczną interwencję. 68 min. Tomek Rejch zagrywa prostopadle do Jacka Wieczorka ten w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza piłka wraca mu pod nogi i ponownie dobija własny strzał 4:0!  Po tym golu widać już że zawodnicy z Baczyny opadają co raz bardziej z sił i najchętniej już zakończyli by to spotkanie. Róża konsekwentnie atakuje. 81 min. Jacek Wieczorek wychodzi na czystą pozycję podaje do Roberta Zarabskiego ten pakuje piłkę w siatce 5:0! 89 min. Robert Zarabski do Krystiana Rydzaja ten mija bramkarza i strzela bramkę 6:0!  92 min. Rzut rożny dla naszego zespołu  Dośrodkowanie Dawida Kaniewskiego do piłki dochodzi Jan Boczko i strzałem głową podwyższa na 7:0! Chwile po tym sędzia kończy spotkanie. Brawa za walkę i cenne 3 punkty na początek sezonu. Oby tak dalej ;)

Mecz w Santoku