Pechowa porażka!!!

• autor: Wojtek10, 2016-11-14 13:53

W rozegranym meczu XIV kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża uległa na własnym boisku Warcie Gorzów 1:2(0:0).

Od początku spotkania to Warta prowadziła grę jednak Róża uważnie się broniła i wyprowadzała bardzo groźne kontry. Pierwszą znakomitą sytuację miał właśnie nasz zespół 12 min. Szybka konta Wojtek Motyk zagrywa do Roberta Zarabskiego ten jednak w doskonałej sytuacji pudłuje. 18 min. Strzał z dystansu zawodnika Warty obok słupka. 26 min. Kolejna dogodna sytuacja jednak Robert Zarabski nie tafia czysto w piłkę. 34 min. Strzał z woleja zawodnika Warty mocny i równie niecelny. 41 min. Przed polem karnym faulowany jest Wojtek Motyk z 16 metrów z rzutu wolnego uderza Paweł Czarnecki trafia jednak w bramkarza. Do przerwy wynik nie ulega zmianie 0:0! Po przerwie Warta stara się jeszcze mocniej zaatakować jednak dobrze dysponowana jest nasza defensywa. 53 min. Uderzenie napastnika Warty nad poprzeczką. 57 min. Kolejne niecelne uderzenie. 64 min. Szybka kontra Róży Paweł Czarnecki do Roberta Zarabskiego ten w dogodnej sytuacji uderza z ok 15 metrów technicznie piłka wpada do siatki 1:0! Warta stara się odpowiedzieć jednak brakuje im pomysłu na sforsowanie naszej defensywy. 71 min. Strzał napastnika gości broni Jacek Nowak. 73 min. Świetna kontra Róży Paweł Czarnecki w idealnej sytuacji pudłuje. 75 min. Kolejna kontra naszego zespołu jednak zła decyzja zakończenia akcji. 78 min. Sygnalizowany strzał zawodnika Warty z ok 25 metrów Jacek Nowak niefortunnie się poślizgnął i piłka wpada do siatki 1:1 cóż za pech! 83 min. Strzał Roberta Zarabskiego minimalnie niecelny.  Warta nadal atakuje 89 min. Zawodnik wpada w pole karne mija naszego obrońcę i jest faulowany sędzia dyktuje rzut karny. Kapitan przyjezdnych zamienia jedenastkę na gola 1:2! Róża do końca stara się atakować jednak brakuje już czasu i mecz kończy się niestety naszą porażką. Szkoda tego spotkania bo zasłużyliśmy co najmniej na 1 pkt. ale cóż taka jest piłka. Brawo za walkę i obyśmy za tydzień mieli więcej szczęścia!

Mecz w Santoku