czwartek

Aktualności

Porażka na koniec!!!

• autor: Wojtek10, 2016-11-21 16:44

W rozegranym meczu XV kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża uległa w Kostrzynie miejscowej Celulozie 4:1(2:1).

Początek spotkania to ataki naszej drużyny. 2 min. Z dystansu uderza Robert Zarabski piłka trafia w słupek. 7 min. Hubert Brudz w indywidualnej akcji mija obrońcę i strzela z ok 15 metrów piłka odbija się od słupka i wpada do siatki 0:1! Po tej bramce zdecydowanie ruszyli miejscowi. 12 min. Strzał zawodnika Celulozy trafia w słupek. 17 min. Dobra sytuacja Pawła Czarneckiego uderza jednak zbyt lekko i broni bramkarz. 23 min. Doskonała sytuacja dla gospodarzy uderza napastnik z ok 6 metrów jednak świetnie broni Jacek Nowak. 31 min. Kolejna doskonała sytuacja dla Celulozy i ponownie broni Jacek Nowak. 37 min. Strzela Paweł Czarnecki obok słupka. 43 min. Akcja miejscowych zagranie wzdłuż bramki i napastnik z 4 metrów pakuje piłkę do siatki 1:1! Gospodarze idą za ciosem 45 min. Napastnik wychodzi sam na sam mija Jacka Nowaka i zdobywa bramkę 2:1! Dwie bramki do szatni! Do przerwy 2:1! Druga połowa rozpoczyna się od walki w środku pola.52 min. Patryk Głąb w dogodnej sytuacji trafia jednak w bramkarza. 56 min. Dawid Kaniewski do Wojtka Motyka ten mija obrońce uderza z ok 13 metrów jednak świetnie broni bramkarz. 59 min. Rzut rożny dla Róży dośrodkowanie Wojtka Motyka uderza głową Robert Wiśniewski jednak ponownie broni bramkarz. 65 Błąd w naszej defensywie napastnik miejscowych wpada w pole karne i pewnym strzałem pokonuje Jacka Nowaka 3:1! 72 min. Rzut wolny dla naszego zespołu z ok 25 metrów uderza Hubert Brudz łapie bramkarz. 83 min. Napastnik Celulozy wychodzi sam na sam uprzedza Jacka Nowaka i spokojnie pakuje piłkę w siatce 4:1! 88 min. Rzut wolny dla naszego zespołu Łukasz Zięba do Roberta Zarabskiego ten uderza z ok 20 metrów obok słupka. Do końca wynik już nie ulega zmianie i to Celuloza może się cieszyć z ważnych 3 punktów. Niestety kończymy rundę jesienną porażką. Miejmy nadzieje że wiosną będzie lepiej do zobaczenia!