czwartek

Aktualności

Tylko remis!!!

• autor: Wojtek10, 2017-05-01 08:20

W rozegranym meczu XXII kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża zremisowała na własnym boisku z Polonią Lipki Wielkie 3:3(2:1).

Pierwszą dobrą okazję na bramkę mieli goście 6 min. Sam na sam z Jackiem Nowakiem wychodzi napastnik Polonii jednak nasz golkiper świetnie broni. 10 min. Rzut wolny dla naszego zespołu Daniel Tabaka dośrodkowuje w pole karne i głową Jarek Kowalcze pokonuje bramkarza 1:0! 14 min. Daniel Tabaka wpada w pole karne jednak blokuje go obrońca. 19 min. Składna akcja Polonii wycofanie na 10 metr i napastnik pewnym strzałem pokonuje Jacka Nowaka 1:1! 23 min Długie zagranie Krzyśka Toporowskiego Daniel Tabaka wygrywa pozycję z obrońcą i pewnym strzałem pokonuje bramkarza Lipek 2:1!  29 min. Wojtek Motyk do Daniela Tabaki ten uderza jednak broni bramkarz. 32 min. Dawid Kaniewski w doskonałej sytuacji uderza w bramkarza. 35 min. Jarek Kowalcze w doskonałej sytuacji uderza w bramkarza. 41. min. Daniel Tabaka uderza tuż obok słupka. Do przerwy 2:1!  Drugą połowę dobrze rozpoczyna Polonia 49 min. Ładny strzał z około 25 metrów ląduje pod poprzeczką 2:2! Róża stara się odpowiedzieć i co chwile stwarza sobie doskonałe sytuację. 56 min. Dawid Kaniewski w polu karnym jednak zbyt długo czeka z oddaniem strzału i blokuje obrońca. 61 min. Wojtek Motyk do Daniela Tabaki ten uderza jednak świetnie broni bramkarz. 70 min. Jarek Kowalcze mija bramkarza i trafia w słupek. 77 min. Dawid Kaniewski uderza z ok 20 metrów jednak kapitalnie broni bramkarz. 87 min. Daniel Tabaka idealnie do Dawida Kaniewskiego a ten pewnym strzałem pokonuje golkipera lipek 3:2! Polonia rzuca się do ataku. 91 min. Daniel Tabaka stara się minąć bramkarza który jest na połowie boiska ten ewidentnie zagrywa ręką jednak sędzia nakazuje grać dalej. 94 min. zamieszanie pod bramką i niestety piłka wpada do siatki 3:3! Sędzia po tej bramce kończy zawody. Szkoda straconych 2 cennych punktów. Walczymy dalej póki piłka w grze wszystko jest możliwe!