czwartek

Aktualności

Orzeł pokonany!!!

• autor: Wojtek10, 2017-06-05 17:41

W rozegranym meczu XXVIII kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża pokonała na własnym boisku Orła Międzyrzecz 4:3(0:2).

Mecz rozpoczyna się od świetnej okazji dla naszego zespołu. 2 min. Dośrodkowanie Dawida Kaniewskiego głową z ok 9 metrów uderza Jarek Kowalcze tuż nad poprzeczką. 8 min.Składna akcja Orła zawodnik wpada w pole karne i pewnym strzałem pokonuje Jacka Nowaka 0:1! Po tej bramce to Róża zaczęła atakować. 15 min. Uderza Jarek Kowalcze broni bramkarz. 22 min. Dawid Kaniewski do Jarka Kowalcze ten uderza z 5 metrów jednak trafia w obrońce stojącego w bramce. 27 min. Uderzenie zawodnika Międzyrzecza broni Jacek Nowak. 30 min. Hubert Brudz w dogodnej sytuacji uderza jednak nogą broni bramkarz. 33 min. Rzut wolny dla Orła na 22 metrze precyzyjne uderzenie nad murem 0:2! 41 min. Strzał Jarka Kowalcze blokuje obrońca. Do przerwy wynik nie ulega zmianie 0:2! Druga połowa świetnie rozpoczyna się dla naszej drużyny 47 min. Dośrodkowanie Dawida Kaniewskiego kapitalnie do uderzenia z powietrza składa się Jarek Kowalcze piłka wpada pod poprzeczkę 1:2! 55 min. Zawodnik Orła niepilnowany przyjmuje piłkę na 12 metrze i pewnym strzałem pokonuje naszego golkipera 1:3! Róża nie odpuszcza. 58 min. Rafał Kloc do Roberta Zarabskiego na 8 metr a ten pewnym strzałem pokonuje golkipera gości 2:3! 62 min. Groźny strzał broni Jacek Nowak. 72 min. Jarek Kowalcze wpada prawą stroną w pole karne zagrywa do wbiegającego w pole karne Dawida Kaniewskiego a ten z bliskiej odległości pakuje piłkę w siatce 3:3! 81 min. Krzysiek Toporowski przejmuje piłkę zagrywa prostopadle do Dawida Kaniewskiego ten wpada w pole karne zagrywa do Jarka Kowalcze a ten pewnym strzałem pokonuje bramkarza 4:3 cóż za powrót! Orzeł rzuca się do ataku jednak nasz zespół mądrze się broni. 90 min. Rzut wolny dla gości na 17 metrze uderzenie świetnie broni Jacek Nowak. Mecz kończy się wynikiem 4:3 dla Róży. Brawa za walkę i ambitną grę do samego końca!