Derby na remis!!!

• autor: Wojtek10, 2017-11-06 16:45

W rozegranym meczu XII kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża wyjazdowy mecz rozegrała na własnym boisku z GKP Kłodawa spotkanie zakończyło się rezultatem 2:2(1:1).

Mecz mógł się świetnie rozpocząć dla naszego zespołu. 1 min. Krzysiek Grabowski przejmuje niedokładne zagranie bramkarza Kłodawy znajduje się w idealnej sytuacji jednak uderza w bramkarza. 9 min. Dośrodkowanie Macieja Paczki z 9 metrów głową uderza Wojtek Motyk piłka pod poprzeczką ląduje w siatce 0:1! 18 min. Krzysiek Grabowski głową do Wojtka Motyka ten wygrywa wyścig z obrońcą jednak uderza nad poprzeczką. 23 min. Strzał zawodnika Kłodawy broni Robert Piaseczny. 30 min. Sędzia nie dyktuje ewidentnego faulu na naszym zawodniku zawodnik GKP przejmuje piłkę na 13 metrze i pewnym strzałem przy słupku zdobywa bramkę 1:1!  36 min. Rzut rożny dla naszego zespołu dośrodkowanie Wojtka Motyka głową uderza Krzysiek Toporowski jednak z linii bramkowej piłkę wybija jeden z obrońców. 41 min. Strzał Krzyśka Grabowskiego niecelny. Do przerwy wynik nie ulega zmianie 1:1! Druga połowa to dużo chaosu mało składnych akcji. 55 min. Strzał zawodnika Kłodawy obok słupka. 62 min. Dośrodkowanie Wojtka Motyka na drugi słupek z ostrego kąta uderza Jasiu Boczko jednak trafia w słupek. 71 min. Dobra sytuacja Marcina Awiżenia jednak blokuje obrońca. 74 min. Błąd zawodnika Kłodawy Wojtek Motyk wychodzi na dogodną pozycję mija bramkarza jednak ma zbyt ostry kąt i wycofuje do Marcina Awiżenia na 6 metr ten jednak w ostatniej chwili jest blokowany. 80 min. W niegroźnej sytuacji sędzia dopatruje się faulu naszego zawodnika we własnym polu karnym rzut karny! Zawodnik Kłodawy uderza jednak świetnie broni Robert Piaseczny. Kiedy wydawało się że już nic nie wydarzy się w tym spotkaniu nadeszła 91 min. Zamieszanie pod naszą bramką zawodnika Kłodawy uderza z 7 metrów piłka po rękach Roberta Piasecznego wpada do siatki 2:1! Róża natychmiast rzuca się do ataku. Dośrodkowanie Macieja Paczki na 7 metr tam głową silnie uderza Marcin Awiżeń piłka przełamuje ręce bramkarza i wpada do siatki 2:2! Sędzia po tej akcji kończy zawody. I derby kończą się remisem! Brawa za walkę to ostatniej sekundy jak pokazał ten mecz Derby rządzą się swoimi prawami. Emocji było na prawdę dużo!

Róża - Muszelka 7:2