Wreszcie mamy zwycięstwo!!!

• autor: Wojtek10, 2018-04-19 16:38

W rozegranym zaległym meczu XIV kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża pokonała na własnym boisku Iskrę Janczewo ,aż 6:1(1:0).

Spotkanie mogło się rozpocząć dla Róży znakomicie pierwsza akcja meczu Hubert Brudz dośrodkowuje Wojtek Motyk jednak o centymetry mija się z piłką. 2 min. Nieporozumienie w naszej defenywie uderza napastnik Iskry piłka leci do bramki jednak kapitalnie wślizgiem z linii bramkowej wybija ją Marcin Awiżeń. 9 min. Hubert Brudz wychodzi oko w oko z bramkarzem Iskry jednak uderza obok bramki. 14 min. Wojtek Motyk w dobrej sytuacji uderza nad poprzeczką. 18 min. Ładna akcja Róży Krzysiek Toporowski dośrodkowuje do wbiegającego w pole karne Huberta Brudza a ten uderza silnie pod poprzeczkę i mamy bramkę 1:0! Róża stwarza sobie kolejne okazje bramkowe. 25 min. Krystian Rydzaj w dogodnej sytuacji strzela obok bramki. 31 min. Strzał zawodnika Iskry nad poprzeczką. 36 min. Krzysiek Grzywacz uderza jednak bramkarz łapie strzał. 41 min. Krystian Rydzaj uderza jednak obok słupka. Do przerwy wynik nie ulega zmianie 1:0! Druga połowa to jeszcze mocniejsze ataki Róży. 50 min. Hubert Brudz wychodzi na dobrą pozycję i pewnym strzałem pokonuje golkipera z Janczewa 2:0! Róża nadal dominuje na murawie Iskra jest tylko tłem. 57 min. Strzał Krzyśka Grzywacza ląduje na poprzeczce. 65 min. Robert Zarabski znajduje się w doskonałej sytuacji i pewnym technicznym strzałem w długi róg pokonuje bramkarza przyjezdnych 3:0! Nasz zespół nadal atakuje 69 min. Uderza Hubert Brudz obok bramki. 75 min. Niezdecydowanie naszych defensorów zawodnik Iskry uderza z ok 17 metrów piłka odbija się od poprzeczki i wpada do siatki 3:1! Róża w miarę szybko odpowiada 82 min. Wojtek Motyk głową na 6 metr do Krzyśka Grzywacza a ten spokojnym strzałem pakuje piłkę w siatce 4:1! Nasza ekipa do samego końca atakuje. 91 min. Wojtek Motyk do Huberta Brudza ten pewnie po długim rogu i jest 5:1 hat - trick skompletowany! Róży nadal mało 92 min. Sławek Piątek wzdłuż bramki akcje zamyka Marcin Awiżeń i pakuje piłkę w siatce 6:1! Po tym golu sędzia kończy zawody! Wreszcie zagraliśmy dobre spotkanie walczyliśmy ,biegaliśmy i strzelaliśmy brawo panowie oby takich meczy jak najwięcej!

Zjednoczeni - Róża 2:0