środa

Aktualności

Róża górą w meczu na szczycie!!!

• autor: Wojtek10, 2018-09-30 17:00

W rozegranym meczu VI kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża pokonała na własnym boisku Wartę II Gorzów 4:1(2:0)

Początek spotkania to lekka przewaga naszej drużyny. 10 min. Dawid Leciejewski dośrodkowuje Daniel Tabaka uderza z ok 12 metrów tuż nad poprzeczką. 16 min. Strzał zawodnika Warty broni Tomek Cierach. 19 min. Uderzenie Dawida Leciejewskiego z ok 20 metrów świetnie broni bramkarz. 25 min. Dośrodkowanie Wojtka Motyka głową z 8 metrów uderza Daniel Tabaka piłka wpada do siatki 1:0! 29 min. Strzał zawodnika Warty nad poprzeczką. 37 min. Strzał Daniela Tabaki blokuje obrońca. 42 min. Krzysiek Grzywacz przedziera się prawą stroną uderza z ostrego kąta bramkarz odbija przed siebie do piłki dopada Daniel Tabaka i pakuje ją w siatce 2:0! Do przerwy wynik nie ulega zmianie. Druga połowa to nadal przewaga naszej drużyny. 53 min. Strzał Krzyśka Grzywacza obok bramki. 65 min. Dośrodkowanie Patryka Grygańca do Daniela Tabaki na drugi słupek ten zgrywa piłkę na 5 metr do Wojtka Motyka a ten pakuje piłkę w bramce 3:0! 69 min. Napastnik Warty wygrywa pojedynek z naszym obrońcą mija bramkarza i zdobywa bramkę 3:1! 76 min. Strzał Daniela Tabaki łapie bramkarz. 82 min. Strzela Krzysiek Grzywacz obok bramki. 90 min. Rzut rożny dla Róży dośrodkowanie Wojtka Motyka uderza z powietrza Daniel Tabaka piłka trafia w obrońce jednak dobitka Krzyśka Toporowskiego trafia do siatki 4:1! 92 min. Patryk Gryganiec zagrywa na 6 metr do Daniela Tabaki ten uderza piłka trafia w słupek. Do końca wynik nie ulega zmianie i to Róża może cieszyć się z kolejny cennych 3 punktów. Brawa za walkę i pewne zwycięstwo oby tak dalej!