piątek

Aktualności

Pierwsza porażka!!!

• autor: Wojtek10, 2018-10-15 16:16

W rozegranym meczu VIII kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża uległa na własnym boisku Orłowi Trzcinna 1:2(1:1)

Początek spotkania to dość wyrównana gra nasz zespół stara się długo utrzymywać przy piłce. 10 min. Patryk Griganiec dośrodkowuje uderza Daniel Tabaka nad poprzeczką. 17 min. Adrian Wieczorek uderza obok bramki. 22 min. Akcja gości dośrodkowanie na drugi słupek a tam zawodnik zamyka akcje i pakuje piłkę w siatce 0:1! Róża rusza do ataku! 26 min. Odbita piłka trafia pod nogi Wojtka Motyka ten uderza z ok 18 metrów silnie po ziemi piłka wpada do siatki 1:1! Nasz zespół stara się nadal atakować. 32 min. Daniel Tabaka uderza piłka trafia w słupek. 37 min. Ponownie uderza Daniel Tabaka jednak nad poprzeczką. Do przerwy wynik nie ulega zmianie. Po przerwie Róża rusza z atakami jednak Orzeł mądrze się broni i stara się kontrować. 52 min. Krzysiek Grzywacz uderza obok słupka. 57 min. Karol Sus uderza jednak blokują obrońcy. 60 min. Kontra Trzcinnej zawodnik mija naszego defensora uderza po długim rogu piłka odbija się od słupka i ląduje w siatce 1:2! Miejscowi ruszają do przodu. 66 min. W polu karnym uderza Daniel Tabaka broni bramkarz. 68 min. Dośrodkowanie Patryka Grigańca z 6 metrów uderza Karol Sus jednak broni bramkarz. 73 min. Uderza Karol Sus piłka trafia w słupek dobitka Daniela Tabaki broni golkiper dobitka Krzyśka Grzywacza trafia w obrońce. 81 min. Dośrodkowanie Tomka Suwarego uderza Robert Wiśniewski głową jednak nad bramką. 86 min. Głową uderza Krzysiek Toporowski obok. 89 min. Karol Sus z dystansu obok słupka. 90 min. Kontra Orła Adam Wyszowski fauluje zawodnika gości i otrzymuje drugą żółtą kartkę. Do końca mimo starań nasz zespół nie jest w stanie zdobyć bramki i mecz kończy się wygraną gości. Niestety przegrywamy pierwszy mecz w sezonie może będzie to zimny prysznic dla naszych zawodników i podziała mobilizująco na drużynę!