czwartek

Aktualności

Ważne zwycięstwo!!!

• autor: Wojtek10, 2018-11-04 15:55

W rozegranym meczu XI kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża pokonała na wyjeździe KS Nowiny Wielkie 2:3(0:1)

Od początku spotkania lekką przewagę osiąga nasz zespół. 5 min. Dośrodkowanie Wojtka Motyka uderza Krzysiek Grzywacz obok słupka. 12 min. Rzut wolny dla Róży dośrodkowanie Wojtka Motyka uderza Karol Sus jednak obok. 15 min. Patryk Grigianiec uderza z ostrego kąta broni bramkarz. 19 min. Dośrodkowanie Patryka Grigiańca na 8 metr tam znajduje się Wojtek Motyk i ładnym strzałem głową zdobywa gola 0:1! Kolejne minuty to nadal dobra gra naszego zespołu. Miejscowi starają się zagrozić naszej bramce głównie długimi zagraniami. 28 min. Dośrodkowanie zawodnika gospodarzy zamieszanie i z linii bramkowej piłkę wybija nasz obrońca. 32 min. Adrian Wieczorek zagrywa prostopadle do Wojtka Motyka ten wychodzi na czystą pozycję uderza po długim rogu jednak bramkarz paruje piłkę do niej dopada ponownie nasz zawodnik ale tym razem strzał blokuje obrońca.  37 min. Adrian Wieczorek zagrywa do Krzyśka Grzywacza ten uderza z 7 metrów jednak nad poprzeczką. Do przerwy wynik nie ulega zmianie 0:1! Po przerwie Róża nadal sobie stwarza dogodne okazje. 53 min. Strzał Karola Susa obok bramki. 60 min. Błąd w naszej defensywie uderza napastnik Nowin blokuje nasz obrońca jednak piłka trafia do zawodnika miejscowych i ten uderza nie do obrony 1:1! 62 min. Wojtek Motyk do Adriana Wieczorka ten trafia w bramkarza. 64 min. Dośrodkowanie na drugi słupek i napastnik Nowin niepilnowany uderza głową precyzyjnie i jest 2:1! Róża rzuca się do ataku. 69 min. Strzał Karola Susa broni bramkarz. 73 min. Karol Sus uderza z woleja z ok 16 metrów jednak bramkarz świetnie broni. 80 min. Krzysiek Toporowski przyjmuje piłkę na 18 metrze i ładnym technicznym strzałem nie daje szans bramkarzowi piłka ląduje przy słupku w bramce 2:2! Róża nadal atakuje 84 min. Rzut rożny dośrodkowanie na drugi słupek Adriana Wieczorka piłkę wzdłuż bramki zgrywa Patryk Grigianiec a tam do siatki pakuje ją Robert Wiśniewski 2:3! Nowiny starają się odpowiedzieć jednak nadziewają się na groźne kontry. 89 min. Wojtek Motyk do Adriana Wieczorka ten uderza jednak ponownie broni bramkarz. Do końca wynik nie ulega zmianie i Róża może się cieszyć z kolejnych cennych 3 pkt. Brawa za walkę do końca!