sobota

Aktualności

Mecz na szczycie dla Róży!!!

• autor: Wojtek10, 2018-11-12 16:43

W rozegranym meczu XII kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża pokonała na własnym boisku Kosmos 78 Rudnice 2:1(2:1)

Początek spotkania to przewaga naszego zespołu. 7 min. Patryk Grigianiec zagrywa do Daniela Tabaki ten wychodzi na czystą pozycję i pewnym strzałem daje prowadzenie Róży 1:0! 10 min. Krzysiek Grzywacz uderza z około 30 metrów piłkę z pod poprzeczki z trudem paruje bramkarz jednak piłka ląduje pod nogi Daniela Tabaki a ten pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce 2:0! Róża nadal gra mądrze i stwarza sobie dogodne sytuacje. 19 min. Wojtek Motyk zagrywa głową do Daniela Tabaki ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderza obok słupka. 22 min. Strzał głową zawodnika gości broni Tomek Cierach. 25 min. Daniel Tabaka dośrodkowuje na drugi słupek akcje zamyka Karol Sus uderza z ok 6 metrów jednak bramkarz broni. 30 min. Zaskakujący strzał zawodnika Kosmosu z ok 45 metrów piłka precyzyjnie uderzona wpada pod porzeczkę 2:1! 34 min. Uderza z dystansu Krzysiek Grzywacz bramkarz odbija uderzenie. 43 min. Wojtek Motyk mija obrońce uderza po długim rogu jednak bramkarz broni. Do przerwy 2:1! Druga połowa rozpoczyna się od ataków naszej drużyny goście starają się zagrozić naszej bramce głównie wrzutkami z dalszej odległości. 56 min. Daniel Tabaka wychodzi na czystą pozycję jednak uderza nieczysto i bramkarz łapie piłkę. 62 min. Strzał zawodnika Rudnicy obok słupka. 67 min. Zamieszanie pod bramką Kosmosu uderza Karol sus jednak piłka po nodze rywala wychodzi na rzut rożny. 74 min. Uderza Patryk Grigianiec jednak ponownie broni bramkarz. 83 min. Uderza z 16 metrów Michał Wlaźlak nad poprzeczką. 90 min. Zawodnik gości otrzymuje drugą żółtą kartkę i Rudnica kończy w "10". Do końca wynik nie ulega zmianie i Róża może się cieszyć z cennych 3 punktów dzięki którym mamy pozycję samodzielnego lidera. Brawa za walkę oby tak dalej!