Efektowne zwycięstwo!!!

• autor: Wojtek10, 2009-06-07 23:02
   W XXVIII kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża przed własną pulicznością rozgromiła Muszelke Ogardy ,aż 8:2(3:1)

Mecz rozpoczął się od uderzenia napastnika gości zaraz po rozpoczęciu spotkania piłka musneła poprzeczkę. Ale to Róża dominowała od samego początku. W 9 min na bramkę gości uderzał Jacek Wieczorek piłka odbiła się od jednego następnie od drugiego słupka i wyszła w pole. W 16 min Jacek Wieczorek zdecydował się na uderzenie z ok. 20 metrów piłka po ziemi wpadła do siatki 1:0. Róża nie zwalniała tempa i w 24 min. Wojtek Motyk zagrał na prawą strone do Jacka Wieczorka, a ten nie dał najmniejszych szans golkiperowi z Ogard 2:0! Nasza drużyna nadal atakowała w 32 min dośrodkowanie z rzutu rożnego Karol Gliwiński uderza głową w długi róg i mamy 3:0!  Po tym golu goście próbowali odpowiedzieć i w 38 min. płaskie uderzenie z ok. 13 metrów  napastnika Muszelki i mamy 3:1! Pomimo kilku dorych sytuacji wynik do przerwy 3:1 Druga połowa to dominacja naszego zespołu. 54 min. rzut wolny dla Róży z ok. 16 metrów Darek Bałchanowski sprytnie zagrywa do Michała Trepkowskiego a ten pokonuje bramkarza gości 4:1! 59 min. w sytuacji jeden na jeden z golkiperem Muszelki znajduje się Paweł Wójcik, lecz uderza obok bramki. Nasz  zespół nadal atakował 63 min prawą stroną pędzi Jacek Wieczorek zagrywa wzdłuż bramki do Wojtka Motyka a ten z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki 5:1! 68 min z dystansu uderza napastnik gości piłka wpada pod porzeczkę bramki naszego golkipera Krzysztofa Toporowskiego 5:2! 72 min. Paweł Wojcik zagrywa piłkę na drugą strone boiska do Wojtka Motyka ten dośrodkowóje na 3 metr do Mateusza Arcimowicza, który z bliska pakuje piłkę w siatce 6:2! 79 min. Bartek Masłowski zagrywa prostopadle do Wojtka Motyka ten w sytuacji sam na sam nie daje szans golkiperowi Muszelki 7:2! 85 min. piękna akcja lewą stroną boiska podanie Darka Bałchanowskiego do Krzysztofa Grabowskiego, a ten ładnym strzałem od poprzeczki strzela gola 8:2! Wynik do końca nie uległ zmianie i zwycięstwo Róży 8:2 stało się faktem. Brawo za walkę i za efektowne zwycięstwo dla naszych zawodników:)

Zdjęcia stadionu