środa

Aktualności

Zwycięstwo w Rąpinie!!!

• autor: Wojtek10, 2009-08-23 21:21
 W II kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róza pokonała w Rąpinie miejscowego Leśnika 1:2(1:1)

Mecz w Rąpinie rozpoczął się od walki w środku pola. Jako pierwsi groźnie zaatakowali gospodarze kilka grożnych dośrodkowań. W 25 min. rzut wolny dla Leśnika dośrodkowanie i zawodnik gospodarzy strzałem głową w długi róg strzela pierwszą bramke 1:0! Od tego momentu Róża ruszyła do ataku pierwsza dobra sytuacja 32 min. dośrodkowanie Pawła Kazimierczyka bramkarz Leśnika wybija piłkę przed siebie ta trafia do Wojtka Motyka ten uderza lecz obrońca gospodarzy wybija piłkę z lini bramkowej. Nasza drużyna dalej atakuje 35 min. w zamieszaniu podbramkowym Jacek Wieczorek zabiera się z piłką bramkarz Rąpina wybija piłke przed siebie a najprzytomniej zachowuje się Artur Kubas i umieszcz piłke w siatce 1:1! Nie mineła minuta a po błędzie obronców w dobrej sytuacji znalazł się Jacek Wieczorek uderzył a bramkarz gospodarzy dobrze interweniuje. 40 min. z ok. 20 metrów uderza Wojtek Motyk piłka mija lewy słupek bramkarza. 43 min. Jacek Wieczorek w sytuacji sam na sam uderza w golkipera Rąpina. 45 min. kolejna groźna sytuacja Róży jednak bramkarz Leśnika i tym razem jest górą. Do przerwy 1:1! Druga połowa rozpoczęła się od ataków naszej drużyny groźne uderzenia z dystansu Jacka Wieczorka przechodzą obok bramki. 54 min. w dobrej sytuacji ponownie znalazł się Wojtek Motyk uderza w długi róg piłka po nodze bramkarza zmierzała do bramki lecz ponownie dobrze zachował się obrońca Leśnika. 63 min. rzut wolny dla Róży z ok. 20 metrów uderza Filip Jurkowski piłka ląduje na poprzeczce. 71 min. rzut rożny dla Róży dośrodkowuje Wojtek Motyk w polu karnym najwyżej wyskakuje Karol Gliwiński i strzałem głową umieszcza piłkę w lewym górnym rogu bramki Rąpina 1:2! Leśnik po stracie bramki próbował doprowadzić do remisu ,a Róża wyprowadzała groźne kontry  82 min. dośrodkowanie Darka Bałchanowskiego głową uderza Mateusz Arcimowicz minimalnie nad poprzeczką. Do końca wynik nie uległ zmianie i Róża wywozi komplet punktów z Rąpina. Brawo za walkę i cenne 3 pkt. w tym spotkaniu dla naszych zawodników:)