piątek

Aktualności

Pewne zwycięstwo!!!

• autor: Wojtek10, 2009-09-07 10:22
W V kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża na własnym boisku pokonała Uran Trzebicz 5:1.

Mecz z Uranem bardzo dobrze rozpoczęła Róża. 5 min. Michał Trepkowski prowadzi piłkę środkiem boiska mija rywala zagrywa piłke do wbiegającego w pole karne Jacka Wieczorka ten strzela w długi róg piłka odbija się jeszcze od słupka i wpada do bramki 1:0! W 10 min. boisko musiał opuścić Darek Bałchanowski z powodu kontuzji. Nie wybiło to z rytmu naszego zespołu kolejne groźne sytuacje. 27 min. dośrodkowanie  Bartka Masłowskiego uderza Mateusz Arcimowicz piłka odbija się od poprzeczki jednak dobitka głową Michała Trepkowskiego ląduje w siatce 2:0! Nasz zespół nie zwalnia tępa 32 min. dośrodkowanie Mateusza Arcimowicza piłka po głowie obrońcy spada pod nogi Wojtkowi Motykowie lecz ten uderza obok i marnuje świetną okazje. 37 min. Krosowe zagranie Wojtka Motyka do wbiegającego w pole karne Mateusza Arcimowicza ten przyjmuje piłke na klatke i strzela obok słupka. 45 min. rzut wolny dla Urana  uderzenie w krótki róg nasz bramkarz Maciek Michalski wypuszcza piłkę i z najbliższej odległości napastnik pakuje piłke do siatki. Do przerwy 2:1! Druga połowa rozpoczeła się od walki w środku pola. W 59 min. Prostopadłe zagranie Bartka Masłowskiego do wychodzącego na czystą pozycje Jacka Wieczorka ten uderza pod poprzeczke i mamy 3:1! Nasza drużyna nie zwalnia tępa  64 min. Jacek Wieczorek uderza w bramkarza dobitka Filipa Jurkowskiego ląduje w bramce 4:1!  70min. Michał Wojciechowski  dogranie do Bartka Masłowskiego ten mija zwodem obrońce i strzela lewą nogą piłka wpada do bramki 5:1!  Róza miała jeszcze kilka znakomitych sytuacji na podwyższenie wyniku lecz brakowało zimnej krwi.Mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla Róży. Brawa za walke i cenne 3 pkt. dla naszych zawodników:)