czwartek

Aktualności

Porażka z Pionierem!!!

• autor: Wojtek10, 2009-09-27 19:32

W VIII kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża na własnym boisku uległa Pionierowi Zwierzyń 1:2(0:1)

Mecz bardzo dobrze rozpoczął dla naszego zespołu w 5 min. w polu karnm faulowany jest Wojek Motyk sędzia dyktuje rzut karny do piłki podchodzi sam poszkodowany i uderza fatalnie obok bramki. Róża nadal stara się atakować 14 min. Michał Trepkowski w sytuacji sam na sam strzela lecz bramkarz gości broni. Jedna z nielicznych sytuacji Pioniera 19 min. wstrzelenie piłki w zdłóż bramki i napastnik pakuje piłke w bramce 0:1! Nasz zespół atakuje lecz brakuje wykończenia. 35 min. z rzutu rożnego główkuje Filip Jurkowski piłka mija bramke. Do końca pierwszej połowy mimo starań nasz zesół przegrywa! Drugą połowa to od początku ataki Róży lecz ciężko przedrzeć się przez cofniętom obrone gości. Strzelać próbują Filip Jurkowski,Artur Kubas czy Kamil Kołowrocki. 61 min. rzut rożny dla naszego zespołu zamieszanie pod bramką z 16 metrów uderza Krzysiek Wikarski i zdobywa bramke silnym strzałem 1:1! Nasz zespół nadal atakuje 69 min. Michał Trepkowski uderza bramkarz Pioniera broni. 75 min. błąd naszej defensywy i  Pionier zdobywa drugą bramke 1:2. Róża stara się doprawadzić do remisu. W 77 min. zerwoną kartke otrzymuje zawodnik gości. Do ostatniego wizdka nasza drużyna atakuje lecz mecz kończy się porażką. Szkoda straconych punktów miejmy nadzieje ,że za tydzień będzie lepiej.