czwartek

Aktualności

Porażka!!!

• autor: Wojtek10, 2010-05-29 20:49

W XXVII kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" Róża przegrała w Polichnie z Polonią Lipki Wielkie 3:1(2:1)

Mecz rozpoczął się bardzo źle dla naszego zespołu 5 min. rzut rożny dla Lipek zamieszanie pod bramką i zawodnik gospodarzy z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki 1:0! Róża stara się odpowiedzieć jednak brakuje dokładności na nierównym boisku. 15 min. Kolejny stały fragment krótko rozegrany dośrodkowanie i zawodnik Polonii na 7 metrze nie pilnowany strzela głową i mamy 2:0! Nasz zespół się nie załamał i atakował z coraz większym animuszem. Groźne wstrzelenie piłki w pole karne Wojtka Motyka kończy się tylko rzutem rożnym. 32 min.  Filip Jurkowski otrzymuje piłkę zagraną z autu obraca się i uderza na bramkę jednak dobra interwencja golkipera. 36 min. Zagranie Krzyśka Wikarskiego do Jacka Wieczorka ten strzela z 14 metrów po długim i mamy 2:1! Róża rusza do ataku,a Polonia wyprowadza groźne kontry. 41 min. W polu karnym pada Napastnik Lipek sędzia niema wątpliwości i dyktuje "11" Do piłki podchdzi Tomasz Szwiec jednadk nasz bramkarz Maciek Michalski świetnie broni. W końcówce pierwszej Połowy groźnie uderza Mateusz Arcimowicz jednak piłka przelatuje obok bramki. Do przerwy 2:1! Druga połowa to od początku ataki naszych piłkarzy. 51 min. Mateusz Arcimowicz zagrywa do tyłu piłkę w polu karnym gospodarzy piłka ewidentnie odbija się od ręki piłkarza Polonii jednak ku zdziwieniu sędzia nie dyktuje karnego. Groźna kontra Lipek jednak świetnie broni nasz bramkarz. Róża stara się zmienić wynik doprowadzić choćby do remisu. Lipki natomiast cofają się do obrony i starają się kontrować. 81 min. Napastnik gospodarzy sam na sam nie daje szans golkiperowi i mamy 3:1! Róża stara się do samego końca . Do końca wynik już nie uległ zmianie i pierwsza porażka na wiosne stała się faktem. Szkoda straconych punktów miejmy nadzieje że była to pierwsza i ostatnia porażka w rundzie:)