piątek

Aktualności

Na początek remis!!!

• autor: Wojtek10, 2010-08-16 13:27

W pierwszej kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy Okręgowej Róza na własnym boisku zremisowała z LZS Bobrówko 1:1(0:1)

Róza swoje pierwsze spotkanie w sezonie 2010/11 rozpoczęła bardzo dobrze od początku agresywna i zdecydowana gra LZS zepchnięty w pierwszych 15 min. do obrony dopiero po kwadransie goście śmielej zaatakowali i mecz się wyrównał. 21 min. rzut rożny dla naszego zespołu głową uderza Karol Gliwiński jednak piłka przelatuje nad poprzeczką. 26 min. Krzysiek Baj zagrywa do Mateusz Arcimowicza ten jednak strzela za lekko i bramkarz Bobrówka broni. 29 min zamieszanie pod naszą bramką wstrzelenie piłki na piątym metrze znajduje się napastnik gości i strzela bramke na 0:1! Róża stara się odpowiedzieć  36 min. Mateusz Arcimowicz z rzutu wolnego jednak broni bramkarz LZSu 43 min. zawodnik z bobrówka traci piłkę odwraca się i kopie bez piłki naszego zawodnika sędzia jest bardzo blisko i niema żadnych wątpliwości czerwona kartak. Do przerwy wynik nie uległ zmianie 0:1! Druga połowa to od początku ataki Róży groźne uderzenia z dystansu Mateusza Arcimowicza, Krzyśka Baja czy Mateusza Jandziszaka jednak na posterunku dobrze dysponowany tego dnia bramkarz z Bobrówka. 63 min. w dogodnej sytuacji znajduje się Filip Jurkowski jednak za długo zwleka z oddaniem strzału i piłkę wybijają obrońcy. 76 min. z ok 26 metrów mocno uderza Krzysiek Baj  piłka po nodze obrońcy wpada po rękach bramkarza do siatki 1:1! Róża zwietrzyła szanse na komplet punktów i zaatakowała  79 min. Silne wstrzelenie piłki przez Wojtka Motyka na rzut rożny piąstkuje golkiper LZSu. 83 min. w polu karnym w dogodnej sytuacji znajduje się Mateusz Arcimowicz jednak uderza za lekko i broni ponownie bramkarz gości. 85 min. druga żółta kartka dla Karola Gliwińskiego i gramy po "10" Mimo starań do samego końca wynik nie ulega zmianie i w pierwszym meczu w sezonie Róża remisuje faworyzowanym Bobrówkiem 1:1! Brawa za walkę do samego końca dla naszych zawodników:)