Porażka po fatalnych błędach!!!

• autor: Wojtek10, 2010-10-30 18:07

W XII kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża uległa na własnym boisku Poloni II Słubice 2:3(1:1)

Mecz oba zespoły rozpoczęły dość spokojnie gra toczyła się głównie w środku pola. Nasz zespół starał się zaskoczyć przeciwnika długimi zagraniami jednak defensywa Poloni grała bardzo rozważnie. 17 min. Krzysiek Wikarski zagrywa piłke do naszego golkipera piłka jednak jest za lekko podana i przejmuje ją napastnki ze Słubic mija bramkarza i strzela bramke 0:1. Nasz zespół po tej bramce stara się odpowiedzieć groźne ataki skrzydłami jednak defensywa gości radzi sobie z nimi. 33 min. Jacek Wieczorek przejmuje piłke w środku pola i zagrywa ją do Filipa Jurkowskiego ten mija bramkarza i strzela bramke na 1:1! Nasza drużyna ruszyła do ataku i po raz kolejny zagrażała bramce przyjezdnych. 35 min. Napastnik gości w sytuacji jeden na jeden z Maćkiem Michalskim jednak świetnie nasz golkiper odija piłke na rzut rożny. Jednak do przerwy nie udało się strzelić bramki. Druga połowa rozpoczęła dobrze Róża w 47 min. Mateusz Arcimowicz uderza z 17 metrów jednak broni bramkarz Słubic. Goście starali się zaskoczyć nasz zespół ze stałego fragmentu gry jednak tym razem nasi obońcy dobrze sobie poradzili nasi obrońcy.60 min. Tym razem Krzysiek Toporowski popełnia błąd piłke przejmuje zawodnik Poloni wychodzi sam na sam z bramkarzem i strzela gola na 1:2! 64 min. Jacek Wieczorek uderza z 14 metrów jednak nad poprzeczką. 69 min. Maciek Michalski łapie piłke po chwili ją  wypuszcza a napastnik gości po raz kolejny wykorzystuje fatalny błąd i strzela bramke na 1:3!  Róża nadal stara się odpowiedzieć jednak dobrze w defensywie radzi sobie Polonia. Dopiero w 91 min. Rafał Kloc zagrywa do Mateusza Arcimowicza ten mija obrońce i z 15 metrów uderza przy słupku obok bezradnego golkipera ze Słubic 2:3! Róża jeszcze stara się stworzyć groźną sytuacje jednak brakuje czasu i mecz kończy się porażką naszego zespołu 2:3! Po fatalnych błędach przegrywamy mecz który mogliśmy wygrać. Szkoda straconych kolejnych punktów Róża przegrywa tym samym pierwszy mecz na własnym boisku. Miejmy nadzieje że za tydzień będzie lepiej:)

Derby 2009