środa

Aktualności

Zwycięstwo na inauguracje rundy!!!

• autor: Wojtek10, 2011-03-12 18:56

W XVI kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża pokonała na wyjeździe LZS Bobrówko 0:2(0:1)

Pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej lepiej rozpoczeli zawodnicy LZSu. Już w 6 min. groźnie uderzenie z 8 metrów broni Mariusz Narkun który odbija piłke dobitka ląduje nad bramką. Kolejne minuty to agresywna gra obu zespołów. W 18 min. Mateusz Arcimowicz zagrywa do Jacka Wieczorka ten wbiega w pole karne uderza jednak bramkarz Bobrówka broni i wybija piłke na rzut rożny. 25 min. Dobrą sytuacje ponownie marnuje napastnik gospodarzy który przenosi piłke nad poprzeczką. LZS starał się sforsować naszą  obrone jednak nasi zawodnicy grali bardzo uważnie. 38 min. rzut wolny dla Róży ok 50 metrów od bramki Krzysiek Wikarski dośrodkowuje piłke w pole karne ta mija wszystkich odbija się od słupka i wpada do bramki 0:1! Gospodarze zaskoczeni takim obrotem sprawy ruszyli do ataków jednak do przerwy nie udało się im stworzyć bramkowych okazji. Do przerwy 0:1! Po przerwie LZS z minuty na minute co raz bardziej się odkrywał jednak z dośrodkowaniami świetnie radzili sobie nasi defensorzy.  53 min. z 25 metrów uderza Beny jednak piłka przelatuje nad poprzeczką. Róża wyprowadzała groźne kontrataki 68 min. kolejna kontra Jacek Wieczorek przyjmuje piłke w polu karnym uderza obronca blokuje strzał do odbitej piłki dopada Krzysiek Baj i uderza przy słupku piłka wpada do siatki 0:2! Po tej bramce Bobrówko rzuciło się do odrabiania strat. Jednak dośrodkowania z bocznych sektorów boiska nie przynosiły efektów. Nasz zespół wyprowadzał groźne kontry. 81 min. Krzysiek Baj uderza z ok 23 metrów piłka odbija się od jednego z obrońców gospodarzy i przelatuje nad poprzeczką. 90 min. Mateusz Arcimowicz zagrywa prostopadle do wychodzącego na czystą pozycje Wojtka Motyka ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderza po ziemi jednak piłke odbija bramkarz. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. I pierwsza porażka Bobrówka w tym sezonie stała się faktem. Brawa za walkę i cenne pkt. dla naszych zawodników:)