Zwycięstwo w Baczynie!!!

• autor: Wojtek10, 2011-04-09 20:39

W XX kolejce rozgrywek o mistrzostwo klsay "O" Róża pokonała na wyjeździe Tor - Bud Baczyne 0:2(0:1)

Mecz w Baczynie aktywniej rozpoczeli nasi zawodnicy Róża starała się zagroźić głównie skrzydłami od samego począdku bardzo uważnie grała nasza obrona. Pierwszy groźny strzał ok 10 min. z dystansu uderza Mateusz Jandziszak jednak jego uderzenie przelatuje nad poprzeczką. 19 min. Wojtek Motyk przejmuje piłke wyprzedza stopera Baczyny i w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela po długim rogu piłka wpada do siatki 0:1! Po tej bramce gospodarze starali się zaatakować w ok 25 min groźne uderzenie napastnika mija bramke. 32 min. W sytuacji sam na sam znajduje się Jacek Wieczorek uderza jednak golkiper gospodarzy broni. 36 min. Kolejne goźne uderzenie zawodnika Baczyny znowu nicelne. 41 min. Jacek Wieczorek przejmuje piłke w polu karnym i uderza z 7 metrów jednak w bramkarza. Do przerwy wynik nie ulega zmianie 0:1! Druga połowa lepiej rozpoczeli goście groźne kontry oboma skrzydłami. 54 min. Mateusz Arcimowicz zagrywa prostopadle do Wojtka Motyka ten wychodzi sam na sam mija bramkarza i jest faulowany przez obrońce gospodarzy "rzut karny" i tylko żółta kartka. Do piłki podchodzi Mariusz Kaczorek uderza w lewy róg bramkarza ten jednak odbija piłke do której dopada Wojtek Motyk dośrodkowuje Mateusz Arcimowicz uderza głową piłka jednak trafia w słupek.(4 rzut karny zmarnowany z rzędu) Po tej sytuacji to gospodarze rouszyli do przodu 62 min. Groźne uderzenie napastnika Baczyny dobrze broni Mariusz Narkun. Gospodarze coraz bardziej się odkrywają i nadziewają się na kolejne kontry 69 min. Jacek Wieczorek po raz kolejny wychodzi sam na sam jednak w ostatnim momęcie za daleko wypuszcza piłke którą łapie bramkarz. 74 min. Patryk Żelachowski dośrodkowuje w pole karne Mateusz Arcimowicz wyskakuje najwyżej i strzałem głową strzela po długim rogu i mamy bramke 0:2! Po tej bramce z gospodarzy zeszło nieco powietrze i już nie atakowali z takim animuszem jak to miało miejsce wcześniej. Róża natomiast grała już uważnie i starała się groźnie kontrować. Jeszcze w 87 min. Strzał zawodnika Baczyny jednak niecelne. Do końca wynik już nie uległ zmianie i tym samym Róża może dopisać sobie kolejne ważne 3 pkt. Brawa za walke i dobry mecz dla naszych zawodników oby tak dalej;)

autor: efjot_ep 2011-04-11 09:26:34

Profil efjot_ep w Futbolowo no dobra, na za tydzień się stawie na zbiórke bo z tymi karnymi jakaś masakra;)pjona mordy i dobrze że trzy pkt są.jaca - shive jakąś Ci dostarczę żebyś wbił się na top 3 strzelców:)pozdro

autor: trenerbramkarzy 2011-04-11 22:02:45

Profil trenerbramkarzy w Futbolowo Zapraszam zainteresowanych www.trener-bramkarzy.futbolowo.pl