piątek

Aktualności

Słaby mecz w Lubczynie!!!

• autor: Wojtek10, 2011-04-30 16:14

W XXIII kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża uległa w Lubczynie miejscowej Gwieździe 2:0(1:0)

Początek spotkania to kilka groźnych akcji Róży. 7 min. Dośrodkowanie Jacka Wieczorka głową uderza Wojtek Motyk jednak obok bramki. 15 min. Długi wyrzut z autu Mateusza Arcimowicza obrońca gospodarzy kiksuje i niewiel brakowało by umieścił piłke we własnej bramce. Po kilkunastu minutach to Gwiazda zaczęła dochodzić do głosu. Gospodarze prostymi środkami dostawali się pod naszą bramkę i stwarzali sobie groźne sytuacje. 23 min. grożne uderzenie zawodnika gwiazdy przechodzi obok słupka. 29 min. Mateusz Jandziszak uderza z ok 25 metrów jednak obok bramki. 30 min. Nieporozumienie po między Krzyśkiem Bajem i Maćkiem Michalskim wykorzystują gospodarze i strzelają bramke na 1:0! Kolejne minuty to przewaga Gwiazdy ataki naszego zespołu są chaotyczne i bardzo łatwo radzą sobie z nimi obrońcy. 37 min. Kontuzji doznaje Marek Michałuszko i konieczna jest zmiana. Do przerwy wynik nie ulega zmianie przegrywamy 1:0! Początek drugiej połowy należał do Róży. 47 min. Jacek Wieczorek dośrodkowanie w pole karne jednak nikt nie przecina go i piłka przechodzi przez pole karne. 53 min.Jacek Wieczorek wychodzi sam na sam z bramkarzem stara się go przelobować jednak piłka przelatuje obok słupka. 58 min. Zawodnik gwiazdy uderza z 15 metrów piłka uderza w poprzeczke. 62 min. Jacek Wieczorek wpada w pole karne odgrywa piłke na 15 metr do Mateusza Arcimowicza ten uderza jednak nad poprzeczką. 65 min. Akcja Gwiazdy prawą stroną zawodnik wpada w pole karne zagrywa do partnera z zespołu ten uderza nie do obrony 2:0! Gospodarze po tej bramce grają spokojniej a do tego stwarzają sobie kolejne świetne okazje 71 min. Napastnik Lubczyna w sytuacji sam na sam trafia w poprzeczke. 76 min. kolejna dobra sytuacja miejscowych piłka przelatuje jednak obok słupka. 81 min. Po raz trzeci zawodnik Gwiazdy z ok 15 metrów trafia w Poprzeczke. 84 min. z ok 23 metrów uderza Wojtek Motyk jednak broni bramkarz Gwiazdy. 90 min. Z 25 metrów uderza Krzysiek Baj piłka jednak przechodzi obok słupka. Chwile po tym sędzia kończy spotkanie. W dzisiejszym spotkaniu napewno byliśmy słabszym zespołem dodać można że boisko w Lubczynie było w sładbym stanie. Miejmy nadziej że następny mecz już na własnym boisku będzie dużo lepszy w naszym wykonaniu