środa

Aktualności

Porażka w Słubicach po dobrym meczu!!!

• autor: Wojtek10, 2011-05-21 21:32

W XXVII kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy "O" Róża uległa w Słubicach miejscowej Polonii 2:1(1:0)   http://www.telewizjelokalne.pl/video.php?next=watch na tej stronie można obejrzeć całe spotkanie

Mecz w Słubicach rozpoczął się od agresywnej gry naszego zespołu co zaskoczyło gospodarzy którzy mieli spore problemy z rozgrywaniem piłki. Pierwszą dogodną sytuacje stworzył sobie nasz zespół w ok 13 min. Mateusz Arcimowicz oddaje strzał z ok 16 metrów piłka jednak mija bramke. 17 min. groźna sytuacja pod naszą bramką jednak napastnik ze Słubic nie trafia z 15 metrów w bramke. 24 min. Mateusz Arcimowicz wychodzi sam na sam z brakarzem uderza jednak bramkarz dobrze interweniuje.32 min. Rzut rożny dla gospodarzy  dośrodkowanie na drugi słupek  piłke stara się wybić nasz zawodnik ta trafia do zawodnika ze Słubic ten uderza po długim rogu i mamy gola 1:0! Róża po tej bramce stara się zaatakować w dobrych sytuacjach brakuje jednak wykończenia. Gospodarze starają się utrzymywać przy piłkce jednak pressing naszych zawodników bardzo często przynosi efekt w postaci odbioru piłki. Do przerwy jednak nie udaje się naszemu zespołowi doprowadzić do remisu i na przerwe schodzimy z wynikem 1:0 dla gospodarzy! Druga połowa świetnie rozpoczeła się dal Róży 47 min. Rafał Kloc dośrodkowuje w pole karne do Mateusza Arcimowicza ten na 13 metrze przyjmuje piłke i lobuje bramkarza gospodarzy 1:1! 52 min. rzut rożny niewiele brakowało by Krzysiek Toporowski umieścił piłke w bramce.  Nasz zespoł po tej bramce idzie za ciosem stwarza sobie kolejne bardzo dobre sytuacje 54 min. Z 20 metrów uderza Jacek Wieczorek jednak obok słupka. 57 min. Wojtek Motyk wychodzi na dobrą pozycje zagrywa do Matusza Arcimowicza na 14 metr ten uderza jednka obok słupka. 59 min. Nieporozumienie między naszymi zawodnikami kończy się sytuacją sam na sam napastnika Poloni który nie marnuje sytuacji i strzela po długim rogu 2:1! Róża nadal stara się atakować 66 min. Jacek Wieczorek w dobrej sytuacji uderza jednka w bramkarza. 69 min. Zawodnik ze Słubic wychodzi sam na sam z Mariszem Narkunem ten jednak bardzo dobrze interweniuje. 75 min. Mateusz Arcimowicz otrzymuje piłke na 13 metrze jendak uderza silnie nad poprzeczką. Róża nadal stara się stworzyć sobie kolejne sytuacje gospodarze starają się przede wszystkim zabiezpieczyć tyły i atakować kontrami. Do końca spotaknia nie udaje się jednak stworzyć klarownej sytuacji strzeleckiej i mecz kończy się wynikiem 2:1 dla Poloni. Szkoda staconych punktów gdyż można było sprawić niespodzianke i nawet pokusić się o zwycięstwo z faworytem spotkania. Brawo za walkę do końca dla naszych zawodników. Miejmy nadzieje że za tydzień będzie lepiej:)